نماد گوگل کروم و عدد ۶۶۶

نمادها و تصاویر مختلفی دور و بر ما هستند که خیلی از اوقات بی تفاوت از کنار آنها عبور می کنیم. یکی از این نمادها نماد مرورگر ایتنرنتی گوگل کروم است که محصول شرکت ابرقدرت گوگل محسوب می شود. از آن جایی که این مرورگر توسط یک شرکت بزرگ فناوری اطلاعات توسعه داده می شود، باید شاهد این هم باشیم که توسط افراد زیادی در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار گیرد.

نماد گوگل کروم و عدد 666

نماد گوگل کروم و عدد ۶۶۶

نکتۀ جالبی که در نماد و لوگوی مرورگر گوگل کروم شاهدش هستیم، مخفی شدن عدد ۶۶۶ در بطن آن است. به طوری که در نگاه اول به هیچ عنوان نمی توانیم این عدد را از دل این نماد بیرون بکشیم. اما اگر به تصویر بالا نگاه کنیم، بدون توضیح اضافی خواهید فهمید که این عدد چطور در آن پنهان شده است.

شرکت های بزرگ و همچنین کسانی که قدرت مادی زیادی در دست دارند، معمولاً کاری را بدون نظر گرفتن مزیت هایی که می تواند برای آنها داشته باشد، انجام نمی دهند. تمامی لوگوهایی که مختص شرکت های بزرگ هستند، دارای مفاهیمی هستند که معمولاً به صورت ناخودآگاه به ذهن مخاطبن خود منتقل می کنند. بدون اینکه آنها متوجه شوند که چرا باید آن نماد یا لوگو آن طور طراحی شوند.

در نماد گوگل کروم هم این موضوع صدق می کند و ما باید آگاه باشیم که در طراحی نمادی که باید هر روز آن را مشاهده کنیم، حتماً و حتماً مفاهیمی نهفته شده است تا ذهن ما را برای چیزی و موضوعی آماده کند. ذهن ما معمولاً اعداد یا نام هایی که مرتبط با یک کالا یا محصول خوب هستند را به خوبی و نیکی به یاد می سپارد. مرورگر کروم هم یک مرورگر کامل است که توسط میلیون ها کاربر راضی در سرتاسر جهان در حال استفاده است.

ذهن انسان خیلی پیچیده تر از آن چیزی است که ما فکر می کنیم. ضمیر ناخود آگاهِ ما همیشه در حال دریافت اطلاعات بدون سوال از ماست. آنها را پردازش می کند و نتیجه را در زندگی به ما نشان می دهد. حالا می دانید عدد ۶۶۶ سمبل چیست؟ اگر در اینترنت جستجو کنید، حتماً به پاسخ این سوال خواهید رسید!

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. masoud گفت:

    بله
    آقایون صهیونیسم و ۶۶۶ و ۱۳ و ۳۳ و ۹ واینا همش مشهوره و مشهود حتی در این مملکت اسلامسمون!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *