میخوام صیغه بشم

یکی از انواع ازدواج، ازدواج موقت است که در زبان عامیانه به صیغه هم مشهور است. این نوع ازدواج برای شرایطی در نظر گرفته شده که شرایط ازدواج دائم برای شخص، حالا چه خانم و چه آقا فراهم نیست. برای این منظور معمولاً آقایان جهت مراجعه به افراد مختلف برای امر متعه دست شان بازتر است. در صورتی که خانم ها بنا به دلایلی مثل شرم و حیا ممکن است که نتوانند به سمت این فریضه حرکت کنند. به همین دلیل اگر شمای خانم که به دنبال همسر موقت برای خود هستید، به شما راه حل مناسبی را معرفی می کنیم و آن استفاده از خدمات مجازی موسسۀ همسریابی صیغه ها است. در این مطلب با عنوان میخوام صیغه بشم طریقۀ انجام این کار را خدمت شما عرض خواهیم کرد.

میخوام صیغه بشم

میخوام صیغه بشم

گروه صیغه ها در صفحات و شبکه های اجتماعیِ مختلفی فعالیت می نماید. یکی از این شبکه ها، تلگرام است که با شناسۀ sigheha آماده است تا خدماتی را به شما عزیزان ارائه کند. با مراجعه به کانال صیغه ها که لینک آن در پایین موجود است، به شما پیشنهاد می شود که عضو این کانال شده تا آخرین اطلاعیه ها و اخبار به دست تان برسد.

کانال صیغه ها

اما برای ثبت نام و درج مشخصات خود شما قادر هستید که به فرم ثبت نام ازدواج موقت مراجعه کرده و اطلاعات خود را وارد کنید. برای این منظور روی لینک زیر کلیک کرده، توضیحات را به طور کامل بخوانید و اطلاعات خود را وارد کنید. قابل ذکر است که تمامی اطلاعات شما پیش این گروه محفوظ است و در هیچ شرایطی در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت.

فرم ثبت نام ازدواج موقت

بدین ترتیب پس از پر کردن فرم، با شما تماس گرفته خواهد شد و اطلاعات و راهنمایی های بعدی انجام خواهد شد. بدین ترتیب شما اگر به دنبال صیغه شدن باشید، به راحتی بدون دردسر قادر هستید به مقصود خود رسیده و نیازهای خود را از راه صحیح برطرف نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *