من میخوام صیغه بشم

اگر شما خانم محترم به این نتیجه رسیدید که می توانید با یکی برای مدتی زندگی کنید و نیازهای خود را از این طریق برطرف کنید، به مکان درستی آمدید. در اینجا به شما روش ثبت نام برای ازدواج موقت را آموزش خواهیم داد. فقط کافی است اگر شما هم مثل دیگران با عبارت من میخوام صیغه بشم به این صفحه هدایت شدید، تا پایان همراه ما باشید.

من میخوام صیغه بشم

من میخوام صیغه بشم

امروزه سایت ها و کانال های زیادی برای همسریابی وجود دارد که شاید نتوان به همۀ آنها به سادگی اعتماد کرد. خیلی از آنها به دلایل کسب درآمد و سودی که در این بازار نهفته است دنبال کسانی می گردند که بتوانند آنها را بچاپند. و این کار را هم می کنند. افرادی هستند که به آنها اعتماد کرده و حتی مبلغی را به حساب آنها واریز می کنند. اما غافل از اینکه چیزی دست شان را نمی گیرد.

اما این گروهی که قصد معرفی آن را به شما عزیزان داریم، اگر قرار باشد چیزی از شما دریافت کنند، پس از حصول نتیجه است. پس با خیال راحت حتی بدون پرداخت یک ریال در ابتدا، می توانید ثبت نام کرده و منتشر بمانید تا متخصصان این گروه فرد مناسب و هم کفو شما را پیدا کرده و به شما معرفی کنند. فقط توجه داشته باشید که به دلیل درخواست های زیادی که از طرف عزیزان می رسد، رسیدگیِ سریع به درخواست ها امکان پذیر نیست و دوستان باید صبر داشته باشند تا بهترین مورد را با توجه به نیاز به شما معرفی کنند.

این گروه فقط وظیفۀ معرفی و اعتبار سنجی های اولیه را بر عهده دارد و باقیِ مراحل به عهدۀ خود طرفین است. پس در هر صورت خانم و آقا باید حواس خود را جمع کنند. هر چند ما متخصصین این گروه تماس هایی که با طرفین دارند، سعی می کنند حقایق را دریابند. به هر حال اگر شمای خانم دوست دارید به عقد موقت آقایی درآیید که دارای مشخصات مد نظر شماست، همین الان می توانید با پر کردن فرم ثبت درخواست، منتظر باشید تا با شما تماس گرفته شود. فقط دقت کافی را در پر کردن فرم داشته باشید. هر چقدر اطلاعات شما کامل تر و واضح تر باشد، این باعث می شود که عوامل کال در پیدا کردن نیمۀ گمشدۀ شما موفق تر عمل کنند. در ضمن این گروه در حال حاضر فعلاً روی ازدواج موقت فعالیت دارد.

همین الان روی پیوند زیر کلیک کرده و فرم مورد نظر را پر کنید.

فرم ثبت نام ازدواج موقت

اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری کسب کنید، بهتر است که در کانال تلگرامی صیغه ها عضو شده و آخرین اخبار و اطلاعیه ها را دریافت نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *