من حاضرم صیغه بشم

دلایل زیادی می تواند وجود داشته باشد که فرد رو به سوی ازدواج موقت بیاورد. نیاز جنسی و جلوگیری از انحراف جنسی و همچنین نیازهای دیگر خود دلایل قابل توجهی برای امر متعه هستند. حتی در خیلی از مواقع ازدواج موقت می تواند منجر به ازدواج دائم گردد که خیلی از افراد از آن غافل هستند. در هر صورت ازدواج موقت یا همان صیغه می تواند برای افرادی مفید باشد که به آن نیاز دارند و اسلام هم متعه را راهی شرعی و پاک برای برآورده کردن آن نیاز قرار داده است. خیلی از خانم ها با توجه به مسائل پیرامون صیغه، حاضر هستند که صیغه شوند. ولی راه آن را نمی دانند. یا شاید بحث شرم و حیا نگذارد که پا پیش بگذارند. بر همین اساس، ما در اینجا یک راه کار ساده ولی موثر را به شما خانم محترم پیشنهاد می کنیم که بهتر از در ادامه هم با ما همراه باشید.

من حاضرم صیغه بشم

من حاضرم صیغه بشم

گروهی با عنوان صیغه ها که در امر ثبت نام برای صیغه فعالیت می کنند، کار خود را به صورت مجازی البته به همراه مستندات لازم پی می گیرند. شما خانم محترم هم می توانید با ارسال درخواست خود به صورت غیر حضوری، همسر مورد علاقۀ خود را پیدا کنید. نحوۀ کار این مرکز به این صورت است که شما اول ثبت نام می کنید و مشخصاتی که از شما خواسته می شود را ارسال می کنید. پس از آن با شما تماس گرفته شده و موارد مناسب با خواست را به شما تحویل داده می شد. پس از آن در صورت رضایت طرفین معرفی شروع خواهد شد. معرفی اول به روشی شروع می شود که ضربه ای به طرفین وارد نگردد. پس از آن دو طرف می توانند وارد گفتگوهای بعدی گردند.

این گروه دارای یک کانال تلگرام با شناسۀ sigheha@ هم هستند که اخبار و اطلاعیه ها و همچنین نکات مهم راجع به معته را در آن منتشر می کنند. شما هم با عضویت در این کانال تلگرامی می توانید از آخرین اطلاعیه و روش ثبت نام آشنا شوید.

کانال صیغه ها

اما برای ثبت نام همین الان می توانید با کلیک کردن روی پیوند زیر، وارد صفحۀ ثبت نام شده و مشخصات خود را وارد کنید. در تکمیل فرم نهایت دقت را داشته باشید که اطلاعات شما و مشخصات همسر خود را به صورت دقیق وارد کنید تا موردی که به شما پیشنهاد می شود، دقیقاً نزدیک به خواست شما باشد. پس از ارسال اطلاعات، موارد بررسی شده و بهترین مورد به شما معرفی خواهد شد. در صورت پذیرفتن،  مشخصات بیشتری از فرد مورد نظر به شما تحویل داده خواهد شد.

فرم ثبت نام متعه

بدین ترتیب به سادگی هر چه تمام تر می توانید همسر ایده آل خود را پیدا کرده و دیگر مراحل را طی کنید.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. آراز گفت:

    ســــــــــــلام
    بنـــــــــده مرد هستم و فقط دنـــــبال یه کیس مناسب خانمی میگردم که اهل زندگی و ازدواج دائم باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *