فعال کردن اینترنت بانک ملت

یکی از خدماتی که تقریباً تمامی بانک ها اقدام به ارائۀ آن به مشتریات خود می کنند، اینترنت بانک نام دارد. با استفاده از اینترنت بانک شما به عنوان مشتریِ یک بانک می توانید به راحتی بدون مراجعه حضوری به شعب بانک ها اقدام به استفاده از خدمات آنها کنید. البته تمامی خدمات یک بانک را نمی توان در اینترنت بانک پیدا کرد. اما پر کاربردترین آنها حتماً وجود خواهند داد. برای استفاده از اینترنت بانک هم اول باید این سرویس را فعال کرد و پس از آن با استفاده از یک رایانه که به اینترنت متصل است اقدام به استفاده از اینترنت بانکِ بانکِ مذکور کرد. در این نوشته به طریقۀ فعال کردن اینترنت بانک ملت اشاره خواهم کرد.

فعال کردن اینترنت بانک ملت

فعال کردن اینترنت بانک ملت

در اولین گام، جهت فعال کردن اینترنت بانک ملت شما باید درون یکی از شعب بانک ملت حساب بانکی داشته باشید. مهم نیست که نوع این حساب چیست، می تواند حساب جاری، پس انداز، کوتاه مدت یا بلند مدت باشد. به هر حال اگر حسابی درون بانک ملت نداشته باشید، به نظر خواهد آمد که اصلاً نیازی به استفاده از اینترنت بانک ملت هم ندارید.

پس از باز کردن یک حساب بانک ملت، باید درخواستخ خود را مبنی بر فعال سازی اینترنت بانک ملت به همان شعبه ای که حساب خود را باز کردید بدهید. همان زمانی که حساب را باز کردید هم می توانید این درخواست را بدهید. پس از اینکه اینترنت بانک ملت شما فعال شد، به شما نام کاربری و رمز عبوری داده می شود که از آن برای استفاده جهت ورود به حساب خود می توانید استفاده کنید.

برای ورود به اینترنت بانک ملت به نشانی ebanking.bankmellat.ir/ebanking رفته و در صفحه ای که برای شما باز خواهد شد می توانید نام کاربری، رمز عبور و همچنین کد امنیتیِ خود را وارد کرده و روی “ورود” کلیک کنید. حالا می توانید از خدمات اینترنت بانک ملت مثل کارت به کار کردن ملت استفاده کنید.

مطالب مرتبط

۴ دیدگاه‌

 1. الناز شریفی گفت:

  بانک خوب

 2. سپیدا السادات عباسی گفت:

  این کلمه عبور ملت چیه؟؟؟

  • مدیر* گفت:

   به همون شعبه ای که حساب باز کردید برید و درخواست فعال سازی اینترنت بانک رو بدید. به صورت فوری براتون فعالش می کنند و یک رمز عبور میدن که باید اینجا واردش کنید.
   موفق باشید…

 3. میترا گفت:

  جهت تسهیل امور بانکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *