درج آگهی در دیوار

دیوار یکی از سایت های تبلیغات و درج آگهیِ رایگان است. اگر فکر می کنید چیزی دارید که می خواهید آن را به فروش برسانید و یا به دنبال یک محصول یا حتی منزل و یا دفتر کار هستید، می توانید در دیوار جستجو کنید و اگر به مور مناسبی رسیدید از آن استفاده کنید. دیوار ارتباط بین فروشنده و خریدار نهایی را تسهیل می کند. اما برای درج آگهی در دیوار باید چه کار کنیم؟

درج آگهی در دیوار

درج آگهی در دیوار

سایت دیوار نیازی به ثبت نام ندارد. فقط کافی است به نشانی این سایت divar.ir مراجعه کرده و از نوار بالای سایت روی “ارسال رایگان آگهی” کلیک کنید. کار از آن جایی شروع می شود که باید دسته بندی مورد نظر خود را انتخاب کنید. هر دسته بندی ممکن است دارای زیر دسته هایی هم باشد که شما باید از بین آنها بهترین را انتخاب کنید.

زمانی که کار انتخاب موضوع به اتمام رسید، حال کافی است در مرحلۀ بعدی تک تک جزئیات آگهی خود را وارد کنید. تمام موارد و گزینه ها کاملاً شفاف است و شاید نیازی به توضیح نداشته باشید. فقط یک مورد را باید در نظر بگیرید و آن این است که؛ این تصاویر در رایانه تهیه شدند. اگر شما از گوشی خودتان برای درج آگهی در دیوار استفاده می کنید، فقط ممکن است که در چیدمان اجزاء صفحه اندکی تغییر وجود داشته باشید. وگرنه کلیات کار کردن با سامانه به یک شکل است.

درج آگهی در دیوار

درج آگهی در دیوار

در نهایت اگر تک تک گزینه را پر کردید، گزینۀ “شرایط استفاده را خوانده ام و آن را قبول دارم” را فعال کنید و روی “ارسال” کلیک نمایید. کار شما تمام است. گر خطایی رخ نداده باشد، به صفحه ای هدایت خواهید شد که به شما خواهد گفت تمامی مراحل به درستی انجام شده است و شما نیازی به انجام هیچ کاری ندارید.

پس از آن هم ایمیلی از طرف دیوار برای شما ارسال خواهد شد که جزئیات و وضعیت آگهیِ شما را به شما نشان می دهد. زمانی که آگهی شما به صورت فعال درآید هم باز به شما ایمیل ارسال می شود. پس در وارد کردن ایمیل خود دقت کنید که صحیح باشد. ایمیل www ندارد. و اگر در هنگام ثبت ایمیل www برای آن وارد کردید، نیاز است که اینجا هم www را هم وارد کنید.

این بود از آموزش درج آگهی در دیوار که به صورت تصویری و کاملاً واضح خدمت شما توضیح داده شد. از نرم افزارهای تحت گوشی های هوشمند این برنامه هم می توانید استفاده کنید.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *