دانلود کتاب تبلیغ کانال تلگرام

تلگرام را همۀ ما می شناسیم. نرم افزار پیام رسانی که با معرفیِ کانال هایی که هر کسی می تواند برای خود رسانه ای دست و پا کند، به یک شبکۀ اجتماعی قدرتمند تبدیل شده است. از همین رو الان دیگر همه دارای کانال هستند و به دنبال راهی هستند که بتوانند برای کانال خود عضو جذب کنند. از همین رو روش های مختلفی هم برای جذب اعضای کانال وجود دارد که یکی از آنها استفاده از ترافیک یک وب سایت پر بازدید است و در نهایت کسانی که در اینترنت در جستجوی یک کانال هستند را به کانال مان بکشیم و آنها را جزئی از اعضای کانال درآوریم. در این صفحه از سایت خدمت شما کتابی را معرفی می کنیم که به صورت رایگان و تصویری و کاملاً گام به گام به شما نحوۀ تبلیغ کانال تلگرام را به شما آموزش می دهد.

دانلود کتاب تبلیغ کانال تلگرام

دانلود کتاب تبلیغ کانال تلگرام

اگر خواسته باشیم اندکی راجع به محتوای این کتاب صحبت کنیم، باید به موتور جستجوی گوگل اشاره کنیم. گوگل تمامیِ صفحات سایت های مختلف را کنکاش و سپس ذخیره می کند. در نهایت در صفحات نتایج جستجو به کسانی که دنبال محتوایی هستند را نشان می دهد. مثلاً اگر شخصی دنبال یک کانال به خصوصی باشد، می تواند از گوگل هم استفاده کند.

اما حتماً می دانید که کانال هایی که در تلگرام ساخته می شوند، به طور مستقیم به واسطۀ گوگل قابل دسترس نیستند. پس ما باید کانال مان را همراه با توضیحاتش در دسترس گوگل قرار دهیم. برای این کار ما می توانیم از سایت های پر ترافیک و بزرگی استفاده کنیم که به ما امکان انتشار کانالمان را در آنجا می دهند. حالا پس از انتشار کانال در چنین سایت هایی، گوگل آمده و آن صفحه را ذخیره می کند و در زمانی که شخصی عنوانی را مرتبط با کانال شما در گوگل جستجو می کند، کانال شما بالا آمده و فرد عضو کانال شما می شود.

این روش تبلیغ بسیار پربازده و موثر است. به این دلیل که اول از همه دائمی است و شما می توانید انتظار داشته باشید که برای همیشه نتیجۀ کار خود را می بینید. در ضمن با این روش شما اعضای کاملاً حقیقی و هدفمندی را دریافت می کنید. منظور از هدفمند این است که کسانی عضو کانال شما می شوند که کاملاً با موضوع کانال شما آشنا هستند و درخواست عضویت در چنین کانالی را دارند. پس به سادگی از کانال شما لغو عضویت نمی کنند.

برای دانلود کتاب تبلیغ کانال تلگرام همینک می توانید روی تصویر زیر کلیک کنید تا کتاب را بتوانید دریافت کنید. این کتاب محصولی از گروه سایت های کاربر رایانه می باشد، برای دریافت کتاب های بیشتر میتوانید به سایت ComputerUser.ir مراجعه نمایید.

دانلود کتاب تبلیغ کانال تلگرام

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *