دانلود آهنگ تیتراژ سریال آسپرین از کاکو بند

دانلود آهنگ این آهنگ که از گروه شیرازی کاکو بند است در اصل از ترانه و کلمات نامفهومی ساخته شده است که البته موزیکی دلنشین و زیبا دارد.

متن آهنگ تیتراژ سریال آسپرین از گروه کاکوبند:

آهنگهای این گروه به صورت آوایی می باشد .. یعنی در آهنگهاشون از آوا و صدا استفاده میکنن و از هیچ کلمه یا متن خاصی استفاده نمیکنند.

بیوگرافی کاکوبند:

کاکوبند در سال ۲۰۰۷ میلادی با دعوت (ج.م) از نیما و پویا (صرافی مهر) بمنظور همکاری برای تولید اثر موسیقی جهانی تشکیل شد. این گروه ضمن ترکیب احساسات ملودیک شرقی با تکنیک های موسیقی غرب، با محوریت موضوعات انسانی، قطعات متعددی را برای آلبوم موسیقی تولید نمود. (سیاره من) قطعه ای است که در قالب نماهنگ با موضوع (انسانی علیه انسان) با کارگردانی برادران بوشهری در نخستین دورۀ جایزه ققنوس برنده جایزه بهترین نماهنگ گردید.

(امیر علیزاده) یکی از موزیسین هایی است که برای همکاری به این گروه دعوت و با همکاری کاکوبند در حال تنظیم موسیقی برای اجرای زنده گروه می باشد.
خوانندگی و آهنگسازی این قطعات را (نیما و پویا) به عهده داشته اند که بار سنگین تنظیم قطعات و میکس و مسترینگ به عهده نیما صرافی مهر بوده است.

نکته جالب در این موسیقی، زبان خوانده شده ای است که صرفا با بهره گیری از احساسات عمیق بشری و فارغ از هرگونه جغرافیای زبانی، فقط با زبان و لهجه این گروه اجرا شده است…

این گروه برای منتشر کردن آلبوم اولشان ، نزدیک به هشت سال زمان صرف کرده اند و نتیجه ی این تلاش و ممارست آلبومی شده که حرف های تازه ای برای گفتن در موسیقی داخلی دارد.در کل آلبوم بسیار حرفه ای کار شده و تک تک ترک ها با اینکه متفاوت هستند اما در نهایت یک جهت و یک حس را منتقل میکنند. این آلبوم شامل هفت ترک است :

دعوت (هکو هکو) – (Invite (HocoHoco
هبوط – Fall
 رقص در آتش – Dance In Fire
هرچه باداباد – Whatever Will Be
پرواز در قفس – Fly In Cage
رستاخیز – Resurrection
سیاره من – My Planet

منبع: سایت فانی کول

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *