خروج از Now send the package you want to apply to the device

اگر با ترفندهای اندروید بیشتر آشنا باشید، حتماً می دانید که زمانی که می خواهید وارد بخش پیشرفتۀ اندرید شوید، زمانی که گوشی خود را روشن کنید، باید دکمۀ افزایش یا کاهش صدا را به همراه دکمۀ روشن کردن گوشی نگه دارید. تا وارد صفحه ای شوید که تصویر آن را در زیر مشاهده می کنید. یکی از کاربردهای این بخش Recovery کردن گوشی و به حالت اولیۀ برگرداندن آن است. معمولاً گزینه های موجود در این صفحه را باید با استفاده از دکمه های بغل گوشی انتخاب کنید. چون صفحه لمسی در این حالت اصلاً کار نمی کند.

خروج از Now send the package you want to apply to the device

خروج از Now send the package you want to apply to the device

معمولاً در بین گزینه هایی که در اینجا وجود دارد، یکی هم شما را به صفحه ای می برید که متن “Now send the package you want to apply to the device with “adb sideload <filename>… به شما نشان داده خواهد شد. شاید از خودتان می پرسید که برای خروج از این صفحه باید چه کار کرد؟ چون تا زمانی که دستور خارج شدن را ندهد، گوشیِ شما در این حالت باقی خواهد ماند.

برای خروج از این حالت و راه اندازی مجدد گوشیِ اندروید خود، باید دکمۀ کم کردن صدا را به همراه دکمۀ خاموش کردن گوشی، برای مدت ۱۰ ثانیه نگه دارید. البته باید گفت این کار را بنده روی گوشیِ HTC انجام دادم و عمل کرده است. در مواقعی ممکن است روی گوشیِ شما نیاز باید که دکمۀ افزایش صدا + خاموش کردن را نگه دارید. دقت داشته باشید که اول باید دکمۀ افزایش یا کاهش صدا را فشار دهید. سپس فوراً دکمۀ خاموش کردن را نگه دارید. این کار را باید با سرعت بسیار بالایی انجام دهید.

امیدوارم که این ترفند اندروید نیاز شما با برطرف کرده باشد و توانسته باشد شما را خوشحال کند. سایت ما را به دوستان خود معرفی کنید.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۳ پاسخ

 1. alireza گفت:

  واقعا عالللللللللی بود مرسی

 2. علی گفت:

  سلام من این کار را روی تبلت لنو انجامدادم هیچی نشد چیکار کنم

  • مدیر* گفت:

   بسته به نسخۀ سخت افزارها و سیستم عامل ممکنه که این مورد کار نکنه. البته کلیات کار همینه. فقط برخی اوقات به جای یک دکمه باید از یک دکمۀ دیگه استفاده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *