خدمات میزبانی وب وبنولوگ

فضای میزبانی و همچنین دامنه از احتیاجات اصلی راه اندازی هر نوع سایتی است. فرقی نمی کند که موضوع و نوع سایت شما چه باشد. به هر حال سایت به یک فضای میزبانی برای بارگذاری فایل های سایت روی آن و همچنین دامنه برای قابل دسترس کردن سایت برای دیگران نیاز دارد. برای تهیۀ این دو جزء باید تحقیق زیادی بکنید و بهترین شرکت ارائه دهندۀ خدمات میزبانی را انتخاب کنید. چرا که ممکن است با انتخاب یک هاست بی کیفیت بعدها با مشکلاتی مواجه شوید که جبران کردن آنها مشکل است. اما معمولاً برای دامنه چنین مشکلی نیست. یعنی دامنۀ بی کیفیت یا کیفیت بالا نداریم. مگر بسته به نوع پسوند آنها.

خدمات میزبانی وب وبنولوگ

خدمات میزبانی وب وبنولوگ

سایت های بسیاری هستند که در حال ارائۀ خدمات میزبانی وب به علاقه مندان طراحی سایت هستند. اما یکی از آنها وبنولوگ به نشانی اینترنتی Webnolog.net است که در کنار سرویس های با کیفیت و خوب، از قیمت های خوبی هم برخوردار است. شما همزمان با خرید فضای میزبانی یا هاست می توانید دامنۀ خود را هم به صورت آنی و برخط سفارش دهید.

شاید از خودتان بپرسید که وبنولوگ با دیگر شرکت های هاستینگ چه تفاوتی دارد؟ عمده تفاوت وبنولوگ با دیگر سایت های ارائه دهنده خدمات میزبانی وب، در مستندات قوی و کاملی است که برای کاربران خودش مهیا کرده است. یعنی اگر شما حتی هیچ چیز در طراحی سایت و راه اندازی سایت نمی دانید، به راحتی می توانید در اولین فرصت با راهنمایی های گام به گام بخش مرکز آموزش طراحی سایت از تمام آنچه که نیاز دارید سر در بیاورید. آموزش ها کامل و جامع است و در برخی از مواقع حتی از بخش دانلود می توانید کتاب های طراحی سایت را هم دریافت کنید و شروع به مطالعه و استفاده از آنها کنید.

در مرکز دانلود فایل هایی مختص کاربران وبنولوگ وجود دارد که افراد می توانند از آنها استفاده کنند. مثلاً قالب های کامل و فارسی شده ای که از این بخش قابل دسترس است و شما می توانید از آنها برای ساخت سایت خود استفاده کنید. قالب های حرفه ای وردپرس هم بخش دیگری از فایل های موجود در بخش دانلود است.

در کنار آموزش های بخش مرکز آموزش وبنولوگ، سایت وبنولوژی به نشانی Webnology.ir مرکز کامل آموزش طراحی سایت است و همه می توانند از آموزش فارسی، تصویری و ویدیویی این سایت استفاده کنند. شما هم می توانید به این سایت مراجعه کرده و از آموزش های موجود در آن نهایت استفاده را ببرید. در نهایت وبنولوگ هیچ چیزی از نظر منابع آموزش کم نگذاشته است و کاری کرده که هر کسی بتواند سایت شخصی و یا شرکتی خود را در کمترین زمان راه اندازی کند. همینک شما هم سایت خود را راه اندازی کنید.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *