ثبت نام جهت صیغه

یکی از انواع ازدواج در شرح مقدس اسلام، ازدواج موقت یا همان صیغه یا متعه است. این روش ازدواج شرایطی دقیقاً مثل ازدواج دائم دارد، با این تفاوت که در ازدواج موقت مهریه واجب است و مدت زمانی برای آن در نظر گرفته می شود که بدون رعایت این دو شرط ازدواج موقت باطل است. در خیلی از مواقع ممکن است که شما یا هر کسی دیگری به این نوع ازدواج نیاز داشته باشید و ندانید که به کجا مراجعه کنید و یا چطور همسر مورد نظر خود را پیدا کنید. شما چه آقا باشید و چه خانم، در اینجا خدمت شما روشی را معرفی می کنیم که بتوانید برای ثبت نام جهت صیغه بدون پرداخت هیچ هزینه ای در کوتاه ترین زمان این کار را انجام دهید.

ثبت نام جهت صیغه

ثبت نام جهت صیغه

با توجه به عدم فرهنگ سازی صحیح در رابطه با صیغه یا متعه، ما شاهد فعالیت علنی موسسات ازدواج جهت معرفی افراد به همدیگر برای متعه به صورت فعال نیستیم. بر همین اساس گروه صیغه ها روش های ارتباطی را برای معرفی افراد به همدیگر مهیا کرده است که شما می توانید از طریق روشی که در ادامه به شما معرفی می شود، مشخصات خود را به این موسسه ارسال کرده تا آنها مورد مناسب را به شما معرفی کنند.

فراموش نکنید که با توجه به تعدد درخواست های رسیده، امکان پاسخ به تمامی ارسال ها نیست. اما تمامی موارد حتماً بررسی خواهند شد و از این بابت هیچ نگران نباشید. خانم های گرامی هم می توانند با ارسال مشخصات خود از طریق فرمی که آدرس آن در ادامه می آید، همسر ایده آل خود را پیدا کرده و بقیۀ مراحل را به صورت آگاهانه طی کنند.

حال، برای ثبت مشخصات خود کافی است روی پیوند زیر کلیک کرده و وارد صفحه ای شوید که شما باید مشخصاتی که از شما خواسته می شوند را وارد کنید. به توضیحات و نکاتی که حین پر کردن این فرم به شما داده می شود هم باید نهایت دقت را داشته باشید. همین الان می توانید مبادرت به ارسال درخواست خود به صورت رایگان کنید. توجه داشته باشید که پس از معرفی فرد مورد نظر به شما، حق الزحمۀ وساطت از شما دریافت می شود که البته مبلغ زیادی نخواهد بود.

ثبت نام برای صیغه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *