تبلیغ کانال تلگرام

یکی از ویژگی هایی که تلگرام در نسخه های این پیام رسان معرفی کرد، امکان ساخت کانال و انتشار انواع مختلف محتوا درون کانال بود. ساخت سادۀ کانال و قابلیت های دیگری همچون نسخه های سازگار با تمامی سیستم عامل ها و دستگاه‌ها، آن را به سرعت محبوب کرد. به طوری که دیگر کمتر کسی است که در این شبکه اجتماعی موبایلی برای خود کانالی ندارد. در حال حاضر کانال های تلگرام را می توان محبوب ترین رسانه در بین ایرانیان دانست که هر روز به تعداد کاربران آن افزوده می گردد.

کانال های تلگرام باحال

کانال های تلگرام باحال

اما یکی از مشکلاتی که صاحبان کانال های تلگرام با آن روبرو هستند، این است که نمی دانند درست باید چه کاری انجام دهند تا اعضای کانال خود را بالا ببرند. نکته این که برای موفقیت در امر کانال داری بسیار مهم است و شما باید بتوانید هر روز عضو جدید جذب کنید تا کانالی پر رونق داشته باشید.

یکی از کارهایی که می توانید برای بالا بردن اعضای کانال خود انجام دهید، این است که کانال خود را در سایت های مختلف اینترنتی تبیلغ کنید. این کار دارای مزایایی است. اول از همه اینکه در مقایسه با روش های دیگر تبلیغ کانال هزینۀ بسیار کمتری دارد. شاید تا به حال با تبلیغات چند صد هزار تومانی تبلیغ در کانال های دیگر تلگرام مواجه شدید! قیمت های این روش بسیار بالا است و در خیلی از مواقع بازخورد مورد نظر را ندارند.

اما تبلیغ در سایت های تلگرامی، این امکان را به شما می دهد که حتی در نتایج موتور جستجو مثل گوگل هم کانال شما بالا بیاید. حالا اگر شخصی کانالی را با عنوان یا موضوع کانال شما در گوگل جستجو کند، اینجاست که صفحۀ تبلیغ شما در گوگل به او نشان داده خواهد شد و او با کلیک کردن روی آن و وارد شدن به صفحۀ تبلیغ شما می تواند عضو کانال شما گردد.

مهم ترین مزیت این روش تبلیغ کانال تلگرام این است که کسانی عضو کانال تلگرامِ شما می شوند، که واقعاً به محتوا و نوشته های کانال شما علاقه مند هستند. در اینجاست که شما عضو هدفمند جذب می کند و می توانید با پرداخت کمترین هزینه یک کانال خوب و جذاب داشته باشید. البته نباید فراموش کنید که انتشار محتوای مفید برای اعضا از مهم ترین شاخصه ها برای داشتن یک کانال پویا است.

اگر فکر می کنید شما هم باید کانال خود را به این شیوه تبلیغ کنید، زمان را از دست ندهید و با کلیک کردن روی لینک تبلیغ کانال تلگرام ، کانالِ تلگرام خود را در سطح اینترنت تبلیغ کنید و کاری کنید که هر روز عضو علاقه مند جذب کنید. البته نباید این نکته را فراموش کنید که در این روش شما باید مدت زمانی را صبر کنید تا کانال شما در گوگل ثبت شده و بالا بیاید.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *