تبلیغ رایگان برای سایت با پست میهمان

اگر شما هم برای خود یا کسب و کار خود دارای سایتی هستید که به دنبال جذب بازدید و مراجعه کننده برای آن هستید، حتماً روش های مختلفی هم برای آن در نظر دارید. اما بنده در این نوشته می خواهم یکی از بهترین روش ها را برای این کار خدمت شما معرفی کنم. روشی که هم رایگان هست و هم بسیار تاثیر گذار. این روش نامش ارسال پست میهمان است که می توانید در سایت های دیگران این کار را انجام دهید. اول از همه باید بدانیم پست میهمان چیست؟ پست میهمان نوشته ای است که شما در سایت های دیگران منتشر می کنید و معمولاً لینک سایت خود را هم درون آن قرار می دهید.

تبلیغ رایگان برای سایت با پست میهمان

تبلیغ رایگان برای سایت با پست میهمان

اگر با مبحث Link building آشنا باشید، حتماً می دانید که گرفتن پیوند از سایت ها و وبلاگ های دیگر برای سایت خود می تواند رتبۀ آن را در موتورهای جستجو افزایش دهد. این افزایش رتبه هم در نهایت باعث می شود بازدید کنندۀ بیشتری از طرف موتورهای جستجو مثل گوگل به سمت سایت شما سرازیز گردد. به دلیل اینکه در پست میهمانی که شما در سایت های دیگران منتشر می کنید، می توانید چند تا پیوند درون آن قرار دهید، با این کار پیوندهای قوی ای را می توانید برای سایت خود دریافت کنید.

اما این تمام ماجرا نیست. چرا که اگر سایتی که شما در آن پست میهمان تان را منتشر می کنید پر بازدید باشد، حتی بازدید کنندۀ مستقیم هم دریافت خواهید کرد. البته باید بدانید که این روش تبلیغ رایگان برای سایت بلند مدت است و زمان زیادی را طلب می کند تا نتیجه اش را به شما نشان دهد. البته نباید تنها به انتشار یک نوشته بسنده کنید.

نوشته ای که به عنوان پست میهمان منتشر می کنید، باید با ارزش باشد. مثلاً خیلی از افراد اقدام به نوشتن یک نوشتۀ آموزشی در سایت های دیگران می کنند و در بین نوشتۀ خود چند تا پیوند هم به سایت خود قرار می دهند. این می تواند خیلی مفید باشد که افراد را به سمت سایت خود بکشانید.

همۀ سایت ها اقدام به پذیرش برای ارسال پست میهمان نمی کنند. یعنی شما در هر سایتی نمی توانید پست میهمان ارسال کنید. فقط سایت های خاصی هستند که این اجازه را به شما میدهند که از این امکان آنها استفاده کنید. مثلاً همین سایت به نشانی Buyingfa.ir به شما اجازه می دهد که پست میهمان خود را منتشر کنید و از مزیت های این کار استفاده کنید. البته نوشتۀ شما باید در جای دیگری منتشر نشده باشد و دارای ارزش اطلاعاتی خوبی باشد. در غیر این صورت حتی اگر خواننده آن را تکراری تشخیص دهد، ممکن است که نتیجۀ بدی برای شما داشته باشد. بماند اینکه حتماً موتور جستجو از این موضوع مطلع خواهد شد.

اگر شما هم می خواهید یک پست میهمان در سایت ما منتشر کنید، کافی است به صفحۀ ارسال پست مهمان مراجعه کنید و با مطالعۀ راهنمایی که برای شما مهیا شده است، گزینه های مختلف را به همراه نوشتۀ خود در صفحه وارد کنید و روی دکمۀ ارسال کلیک کنید. نوشتۀ شما حتماً بررسی خواهد شد و در کوتاه ترین زمان در سایت منتشر می گردد.

هر چقدر که بتوانید می توانید پست میهمان در سایت ما ارسال کنید و تا ۳ تا لینک هم مجاز هستید در متن خود قرار دهید. ویرایشگر حرفه ای که برای شما تدارک دیده شده است، این امکان را به شما می دهد که متن خود را سبک بندی کنید. حتی پس از انتشار نوشتۀ خود می توانید از سایت خود به آن نوشته پیوند دهید تا با این کار یک تعامل برد برد برقرار گردد. ارسال پست میهمان یکی از بهترین روش های تبلیغ رایگان سایت در محیط اینترنت است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *