اندر حکایت سایت های صیغه یابی

یکی از معضلاتی که جوانان کشور ما ایران، با آن دست به گریبان هستند، بحث کنترل شهوت و غریضۀ جنسی است. باید دانست که از نظر عام برای برطرف کردن این نیاز باید ازدواج دائم داشت و تا اینجای کار مشکلی نیست. تا اینکه بحث مشکلات ازدواج و هزینه های گزاف آن به میان می آید. اینجاست که بحث ازدواج دائم هم برای خیلی از جوان ها دشوار نمود پیدا می کند. اما ما یک نوع ازدواج دیگر هم داریم که به آن ازدواج موقت گفته می شود. این هم یکی دیگر از ارضاِ نیازهای جنسی است که البته حلال است. ولی البته که این راه هم برای خیلی ها دارای مشکلات فراوانی است.

اندر حکایت سایت های صیغه یابی

اندر حکایت سایت های صیغه یابی

بر همین اساس به دلیل اینکه خیلی از افراد به دنبال ازدواج نوع دوم یعنی ازدواج موقت هستند، افراد بسیاری هم دنبال کسب درآمد از این داستان هستند. یکی از کسب و کارهایی که در ارتباط با این موضوع شکل گرفته است، سایت های صیغه یابی است. سایت هایی که ثبت نام آنها رایگان است. اما همین که خواسته باشید برای شخصی پیام خاصی را ارسال کنید و یا به پیام ارسال شده از جانب شخص دیگری پاسخ دهید، حتماً باید مبلغی را واریز کنید. که این مبلغ خود کم نیست و در خیلی از مواقع درآمدهای چند ده میلیونی را برای صاحب سایت به همراه دارد.

ای کاش تا الان حکومت فعالیت این گونه واسطه ها را برای امر ازدواج موقت سامان می داد. اما به دلیل کارشکنی قشر خاصی از جامعه، تا به حال بحث ازدواج موقت به صورت دست و پا شکسته توسط افراد مختلفی در جریان است که در این میان پول خوبی هم به جیب می زنند. یکی از این نوع کاسبی ها، سایت های صیغه یابی است که فعالیت اصلی آنها روی پیدا کردن صیغه برای کسانی که است که به دنبال این فریضه هستند، یا به هر حال می خواهند نیاز جنسی خود را به روشی درست برطرف کنند.

اما باید بدانید که در بسیاری از مواقع این گونه سایت ها کاری جز کلاه برداری انجام نمی دهند. خانم هایی که در این گونه سایت ها در معرض نمایش گذاشته می شوند، عمدتاً به صورت دستی و جعلی به سیستم اضافه می شوند تا آقایان را که تعداد آنها بسیار بیشتر از خانم هایی است که به دنبال صیغه هستند، مجاب کنند که مبلغی را برای عضویت حرفه ای در سایت پرداخت کنند.

در پاره ای از موارد حتی به صورت جعلی پیامی از طرف یک خانم برای یک آقا فرستاده می شود که درخواست آشنایی است و از آنجایی که سیستم اجازۀ تبادل پیام را بین این دو نمی دهد، آقا مجبور است که مبلغی را واریز کند تا وی بتواند برای خانم مورد نظر خود پیام ارسال کند. اما همین که پول را واریز می کند، هر چقدر درخواست خود را برای خانم تکرار می کند، پاسخی دریافت نمی شود!

به دلیل اینکه افراد زیادی هستند که به دلیل ناآگاهی به دام چنین سایت هایی می افتند، شما تصور کنید که مدیران این گونه سایت ها چه پولی که به جیب نمی زنند!؟ در بیشتر مواقع حتی این گونه سایت ها با ظاهری مذهبی راه اندازی می شوند که اعتماد افراد مختلف را به خود جلب کنند.

جالب اینجاست خانم هایی که در این گونه سایت ها برای معرفی به آقایان وجود دارد، همگی خانم های مطلقۀ جوانی هستند که دارای شرایط بسیار ایده آلی برای فردی است که به دنبال ازدواج موقت است. اما حقیقت این است که در بحث صیغه یابی، تعداد خانم هایی که درخواست ازدواج موقت دارند، بسیار اندک است. در ثانی این خانم ها هم بیشتر دارای سن و سال بالا هستند و از نظر یک آقا آن چنان شرایط ایده آلی نخواهند داشت.

به هر حال اگر شما هم این گونه از سایت ها را دیدید و درون آنها ثبت نام کردید، بدانید که اولین گام خود را برای افتادن در تلۀ آنها برداشتید. منتظر باشید تا هدف این گونه سودجویان را برآورده سازید. در ضمن اگر متوجه شده باشید، این سایت ها مدام فیلتر می شوند و پس از مدتی نشانیِ دامنۀ خود را تغییر می دهند و همچنین از امکان تبلیغات گوگل هم برای بالا آمدن در نتایج جستجو استفاده می کنند. که این خود گواه بر بی اعتبار بودن خدمات این دسته از سایت ها است.

اگر شما هم به دام چنین سایت هایی افتادید، می توانید از طریق پلیس فتا پیگیر قضیۀ خود باشید تا بتوان هر چه زودتر مچ مدیران چنین سایت های را گرفت و آنها را مجازات کرد.

توجه داشته باشید که اینترنت محیطی است که هر کسی امکان هر نوع کلاه برداری از شما را در هر نوع قالبی دارد. باید با افزایش اطلاعات خود هشیاری خود را بالا ببرید.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *