ارسال پست میهمان

ارسال پست میهمان دارای مزایای بسیاری است که در نهایت باعث شناخته تر شدن سایت، وبلاگ و یا محصولات و خدمات ما می شود. در خیلی از مواقع حتی ارسال پست میهمان باعث شناخته تر شدن فرد نویسندۀ آن مقاله می شود، که در نهایت به بهبود اعتماد دیگران به وی منجر می گردد. خیلی از افراد برای اینکه سایت تازه تاسیس خود را بالا بیاورند، از ترفند ارسال پست میهمان استفاده می کنند. بدین صورت که درون پست لینک هایی به صفحات مختلف سایت خود قرار می دهند که این خود می تواند باعث افزایش رتبۀ سایت در موتورهای جستجو و همچنین افزایش بازدید مستقیم شود. برای ارسال پست میهمان با ما همراه باشید.

ارسال پست میهمان

ارسال پست میهمان

شما با انتشار نوشته ای در سایت های دیگران می توانید اصطلاحاً بک لینک یا همان پیوند برگشتی برای سایت خود دریافت کنید. علاوه بر آن با نوشتن یک مقالۀ آموزشی و مفید و قرار دادن شماره تلفن یا ایمیل خود در آن، محصولات و خدمات خود را به فروش برسانید. در این پست میهمان یک روش برای بازاریابی است. بازاریابی محصولات و یا خدمات و یا همچنین بازاریابی برای سایت یا سایت های خود.

سایت های کمی هستند که پست میهمان می پذیرند و شما می توانید از آنها استفاده کنید. سایت های معروف هم معمولاً پست میهمان قبول نمی کنند. به دلیل اینکه مزیت این کار برای ارسال کنندۀ پست به مراتب بیشتر از مزیت این کار برای صاحب سایت است. اما سایتی که همینک در آن هستید، به شما اجازۀ انتشار پست میهمان را می دهد و به راحتی می توانید در آن تا تعداد ۳ لینک قرار دهید.

ویرایشگر پیشرفته و امکان انتخاب تصویر برای پست خود از دیگر ویژگی هایی است که انتشار پست میهمان در این سایت دارد. شما با رفتن به صفحۀ ارسال پست مهمان می توانید اقدام به ارسال نوشته یا مقالۀ خود کنید. اما توجه داشته باشید که نوشته های بلند هستند که می توانند در گوگل بالا آمده و با این کار بازدید و رتبۀ بیشتری را هم برای شما رقم بزنند.

در اصل ارسال پست میهمان یک تعامل دو طرفه است که برای هر دو طرف بُرد را به همراه دارد. پس اگر شما هم می خواهید از مزیت پست میهمان در سایت ما استفاده کنید، همینک اقدام به ارسال نوشتۀ خود کنید.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *