کانال های تلگرام باحال

چند وقتی می‌شود که تلگرام به عنوان شبکۀ اجتماعی محبوبِ موبایلی، در بین اقشار مختلف مردم کشور ما جای خود را باز کرده است. همه جا حرف از تلگرام است، همه برنامۀ تلگرام را روی گوشی یا تبلت خود نصب دارند و از آن به عنوان یک نرم افزار پیام رسان و همچنین دریافت آخرین اخبار در عرصه‌های مختلف استفاده می‌کنند. یکی از قابلیت های این شبکه، کانال های آن است که به همه این اجازه را می‌دهد که بتوانند برای خود کانال راه اندازی کنند و به سادگی اقدام به جمع کردن مخاطب برای خود کنند. ما در اینجا قصد داریم شما را با کانال های تلگرام باحال آشنا کنیم. در ضمن اگر شما هم کانالی دارید که می‌خواهید به دیگران معرفی کنید، از قسمت نظرات کانال خود را به دیگران به اشتراک بگذارید.

کانال های تلگرام باحال

کانال های تلگرام باحال

شما در تلگرام به سادگی قادرید کانال اختصاصی خود را راه اندازی کنید و اولین نوشتۀ یا محتوای خود را درون آن منتشر کنید. برای این کار داشتن یک برنامه کاربردی تلگرام، آن هم نسخۀ آخر آن روی گوشی و یا حتی رایانۀ رومیزی ضروری است. پس از آن با کلیک کردن یا لمس کردن دکمۀ روبروی جعبۀ جستجو در بالا سمت چپ صفحه، به راحتی می‌توانید مراحل ساخت کانال تلگرام خود را پیموده و برای آن یک نشانی تعیین کنید.

مراحل ساخت کانال تلگرام به این صورت است که اول یک عنوان و شعار برای آن تعیین می‌کنید. سپس یک نشانی برای آن انتخاب می‌کنید که باید شامل حروف انگلیسی و اعداد و علامت _ (خط زیرین) باشد. در آخرین مرحله هم باید دوستان خود را به این کانال اضافه کنید. البته در اولین مرحله شما باید تعیین کنید کانالی که می‌خواهید بسازید باید خصوصی باشد یا عمومی. اگر Public را انتخاب کنید به صورت عمومی کانال شما برای همه قابل دسترس است و اگر کسی شناسه یا ID کانال شما را در جعبۀ جستجوی تلگرام خود وارد کرد، بتواند کانال شما را یافته و به سادگی به عضویت آن در آید.

کانال های تلگرام باحال

اما برای نمونه هم که شده چند تا کانال جالب و حاوی محتوای مفید خدمت شما معرفی خواهیم کرد که با کلیک روی آن، اگر نرم افزار تلگرام را روی رایانه و یا تبلت و گوشی هوشمند خود نصب شده دارید، می‌توانید کانال را مستقیم درون پنجرۀ تلگرام مشاهده کنید.

ویدیوهای آموزش کامپیوتر (کاربر رایانه): @computeruser_ir
(ویدیوهای رایگان و فارسی آموزش رایانه – ویدیوهای جمال)

طب سنتی اسلامی ایران (طسا) : @tteb_ir
(نکاتی آموزشی و هشداری راجع به تغذیه، سبک زندگی، اصول مراقبتی از نگاه طب سنتی اسلامی ایران)

آموزش طراحی سایت (وبنولوژی): @webnology
(مقالات آموزشی طراحی سایت به صورت تصویری و جامع، همچنین آموزش مدیریت سرور)

آموزش وبلاگ نویسی (بلاگینگ): @bloging
(آموزش وبلاگ نویسی تصویری در تمامی سرویس‌های وبلاگ دهی همراه با نکات حرفه‌ای و ویدئو)

شما هم کانال خود را معرفی کنید!

اگر شما هم دارای کانال اختصاصی در تلگرام هستید، می‌توانید از قسمت نظرات و پایین همین صفحه نشانی و یا شناسه (ID) کانال خود را معرفی کنید تا دیگران هم بتوانند آن را دیده و برای به عضویت در کانال شما اقدام کنند. با این کار می‌توانید به تعداد مخاطبان کانال خود اضافه کنید تا آنها بتوانند از محتوایی که شما در کانال خود عرضه می‌کنید استفاده کنند.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. عارف گفت:

    کانال داستان وشعروسرگرمی https://telegram.me/dastanoshere

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *