پیج رسمی لاین طب سنتی اسلامی ایران

Line به عنوان نرم افزاری که برای برقراری ارتباط بر بستر اینترنت به صورت رایگان مورد استفاده قرار می‌گیرد، همینک در حال جذب کاربرانی است که مشتاق فعالیت در شبکه‌های اجتماعی هستند. صفحات رسمی بسیاری در Line ساخته شده که کاربران می‌توانند به عنوان دنبال کننده، مطالب و محتواهای آنها را دنبال کنند. من در اینجا می‌خواهم پیج رسمی‌ای را معرفی کنم که با دنبال کردن مطالب آن، می‌توانید کیفیت زندگی خودتان رو بالا ببرید. شاید باور نکنید، ولی با دانستن علم طب، که کار ساده‌ای هم است، می‌توانید کارهای ناممکن را شدنی کنید! شاید می‌پرسید چگونه؟ پیج رسمی لاین طب سنتی اسلامی ایران به شما خواهد گفت.

http://line.me/ti/p/%40zxl0151j

پیج رسمی طب سنتی اسلامی ایران در لاین

پیج رسمی طب سنتی اسلامی ایران در لاین

در این صفحه، شما هر روز با نکات آموزشی مفیدی آشنا خواهید شد که یا به صورت متن، یا تصویر و یا فیلم می‌باشد. علاوه بر آن، در این صفحه شما با منابع مفید دیگر هم آشنا خواهید شد.

این صفحه برای کسانی که در روز مشغلۀ زیادی دارند، ولی می‌خواهند از اوقات تلف شدۀ خود استفاده کنند و مطالب طب سنتی ایران را بیاموزند و از اخبار روز این علم آگاه شوند، بسیار مفید خواهد بود.

این را به یاد داشته باشید که اگر زمان زیادی را در شبکه‌های اجتماعی صرف می‌کنید، سعی کنید در کنار آن زمانی را هم برای یادگیری کنار بگذارید. شما در صفحه طب سنتی اسلامی ایران در Line، اگر هر روز با یک نکته آشنا شوید، در سال ۳۶۵ نکته را می‌آموزید که در صورت عمل کردن به آن می‌توانید کیفیت زندگی خود را بالا ببرید.

در این صفحه تمامی آموزش‌ها به صورت رایگان است و شما می‌توانید آنها را روی گوشی تلفن هوشمند خود مطالعه نمایید. علاوه بر آن، آخرین سخنرانی‌ها و مقالات اساتید بزرگ طب سنتی ایران را هم دریافت خواهید کرد.

دنبال کردن پیج رسمی طب سنتی اسلامی ایران

برای دنبال کردن این صفحه، کافی است ID زیر را از درون Line خود جستجو کنید: @zxl0151j  دقت داشته باشید که علامت @ اول عبارت است.

یا اگر بوسیلۀ تلفن همراه یا تبلت این صفحه را مشاهده می‌کنید، پیوند زیر را لمس کنید و آن را با Line باز کنید.

http://line.me/ti/p/%40zxl0151j

باید هشیار بود؛ دیگر وقت خواب نیست 🙂

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *