مقالات آموزشی نرم افزار Camtasia Studio

نرم افزار Camtasia Studio به عنوان یکی از نرم افزارهای پرچمدار در زمینۀ ضبط از صفحه نمایش رایانۀ شماست. علاوه بر آن امکان ویرایش فیلم ضبط شده و همچنین انتشار آن را هم فراهم کرده است. شاید باور نکنید که این برنامه چه امکانات خارق العاده ای را به کاربران خودش اختصاص می دهد. در هر صورت اگر به دنبال یادگیری تمامی جوانب کار با نرم افزار Camtasia Studio می گردید، قصد دارم بهترین مرجع را در این صفحه خدمت شما معرفی کنم. سایتی که به نوعی تنها مرجع آموزش نرم افزار Camtasia Studio به حساب می آید.

آموزش نرم افزار Camtasia Studio

آموزش نرم افزار Camtasia Studio

پس اگر به فکر تهیۀ یک فیلم از مراحل انجام کار درون رایانۀ خود هستید که این فیلم را با دیگران به اشتراک بگذارید، بهترین کار این است که از نرم افزار Camtasia Studio استفاده کرده و آن را برای ضبط و همچنین ویرایش و تهیۀ خروجی نهایی ویدیو روی رایانۀ خود نصب و اجرا کنید.

این برنامه دارای اجزاء مختلفی است که به صورت کلی می توان این اجزاء را به دو قسمت کلی Recorder یا ضبط کننده و ویرایشگر ویدیو یا همان Studio تقسیم کرد. قسمت اول که مخصوص ضبط کردن از صفحه نمایش است. پس از اینکه کار شما با این بخش از نرم افزار Camtasia Studio به پایان رسید، می توانید فایل خروجی قسمت اول را در بخش دوم نرم افزار Camtasia Studio باز کرده و اقدام به ویرایش و تهیۀ خروجی نهایی فیلم خود کنید. هر دو جزء این نرم افزار از همدیگر مستقل اجرا می شوند. یعنی شما می توانید تنها یکی از این اجزاء را اجرا نمایید؛ نه هر دوی آنها را، که می تواند باعث کند شدن رایانۀ شما شود. هر چند Camtasia Studio علاوه بر امکاناتی که دارد برنامه ای کاملاً سبک شناخته می شود.

حال اگر به دنبال منابع آموزشی Camtasia Studio هستید، باید به دنبال مقالات آموزشی آن باشید که شاید وقت شما را بسیار بگیرد. به دنبال کتاب در بازار کتاب کاغذی هم نباشید که یافت نخواهد شد! پس باید چه کار کرد؟

سایت آموزش نرم افزار Camtasia Studio به نشانی CamtasiaStudio.PersianBlog.ir یک مرجع غنی از آموزش های کاربردی این نرم افزار است. شما با دنبال کردن مقالات آموزشی این سایت به راحتی می توانید از تمامی امکانات Camtasia Studio استفاده کنید. علاوه بر آن در این سایت ویدیوهای تصویری به زبان فارسی این نرم افزار هم خدمت شما تقدیم می شود. همین الان می توانید به اطلاعات خود راجع به این برنامه بیافزاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *