دانلود کتاب آموزش بلاگفا

اگر دوست دارید وبلاگ نویسی در بلاگفا را به صورت حرفه‌ای و تصویری بیاموزید، به شما توصیه می‌کنم دانلود کتاب آموزش بلاگفا را از دست ندهید. پس از دریافت این کتاب، با خیال راحت بنشینید و آن را مطالعه کنید و سپس مرورگر خود را باز کنید، وارد سایت بلاگفا شده و تمامی مراحل را به صورت عملی خودتان انجام دهید. این کتاب به زبان کاملاً ساده و مفهومی نوشته شده است تا در کمترین زمان بتوانید وبلاگ نویسی در بلاگفا را بیاموزید.

دانلود کتاب آموزش بلاگفا

دانلود کتاب آموزش بلاگفا

وبلاگ نویسی کار بسیار جذاب و مهیجی است. همه دوست دارند یک وبلاگ خوب و پربازدیدی داشته باشند و با انتشار یک نوشته دیگران بتوانند آن را بخوانند و با نظرات او آشنا شوند. داشتن یک وبلاگ شخصی هم نیاز هر شخصی است و مثل یک شماره تلفن همراه که لازمۀ وجود هر فرد است، وبلاگ‌ها هم همین ماهیت را دارند.

خیلی‌ها هستند که کار وبلاگ نویسی را از بلاگفا شروع می‌کنند، چون معروف‌تر است و از امکانات خوب و ساده‌ای برخوردار است. این کار خوبی است. اما برای استفاده از بلاگفا باید با طرز کار آن هم آشنا بود که ما به شما کتابی با عنوان آموزش وبلاگ نویسی در بلاگفا را معرفی می‌کنیم که جامع‌ترین کتاب در این زمینه است.

این کتاب کامل‌ترین کتابی است که راجع به آموزش وبلاگ نویسی در بلاگفا نوشته شده است و شما همینک می‌توانید آن را رایگان دریافت کنید. این کتاب از مجموعه کتاب‌های جمال تلقی می‌شود و به طور ریز به ریز نوشته شده است و محصول سایت Bloging.ir مرجع آموزش وبلاگ نویسی است. دارای ۵۸ صفحه و حجمی معادل ۱٫۳۷ مگابایت به صورت فشرده شده است. نوشته شده در پاییز ۹۴ و کاملاً مطابق با نسخۀ جدید بلاگفا می‌باشد. تصاویر موجود در این کتاب کاملاً مطابق با آن چیزی است که شما در سرویس وبلاگ دهی بلاگفا شاهدش خواهید بود.

برای دانلود کتاب آموزش بلاگفا کافی است روی پیوند زیر کلیک کرده و مشخصات این کتاب را مطالعه کنید. سپس اقدام به دریافت کتاب آموزش وبلاگ نویسی در بلاگفا نمایید.

دانلود کتاب آموزش بلاگفا

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *