معرفی سایت ورمی کمپوست

با توجه به توسعۀ فعالیت‌های مرتبط با کشاورزی طبیعی یا ارگانیک، باید گفت دنیا روز به روز در حال گام برداشتن به سمت جهانی بدون مواد مضر و تولید محصولات سالم است. بدین منظور در کشور ما هم فعالیت‌های خوبی انجام شده ولی هنوز خیلی کار مانده است تا به یک نقطۀ ایده‌آل برسیم. یکی از این زمینه‌ها تولید ورمی کمپوست است که به عنوان یک نوع کود طبیعی و با کیفیت بالا شناخته می‌شود. بر همین الان خیلی از افراد به دنبال اطلاعات کافی برای ورود به این صنعت هستند. بدین منظور ما در اینجا قصد معرفی سایت ورمی کمپوست را به شما داریم که اطلاعات بسیار خوبی را می‌توانید از این طریق کسب نمایید. پس با ما همراه باشید.

سایت ورمی کمپوست

سایت ورمی کمپوست


سایت ورمی کمپوست به نشانی Vermicasting.ir یک مرجع کامل و جامع برای راهنمای افرادی است که می‌خواهند وارد صنعت تولید ورمی کمپوست و پرورش کرم خاکی شوند. در چند سال اخیر خیلی از افراد عبارت پرورش کرم خاکی را شنیدند و شاید تعجب کردند و شاید هم به دنبال رفتند. در هر صورت این یک حرفۀ تقریباً جدیدی است که کار برای فعالیت‌های هر چه بیشتر وجود دارد. به همین منظور باید با آگاه کردن جامع به این سمت پیش رویم که از جنبۀ مصرف و هم تولید همه با هم به سمت محصولات طبیعی برویم. محصولاتی که در گذشته‌های نه چندان دور در همین ایران خودمان وجود داشتند و الان به دلیل مزیت‌های اقتصادی که وجود دارد، دیگر محصول طبیعی کمتر یافت می‌شود.

در هر صورت افراد بسیاری به این سمت جذب شدند و علاقۀ شدیدی به فعالیت تولید ورمی کمپوست یا کرم پوسال پیدا کردند. به همین دلیل به دنبال منابع اطلاعاتی کامل و جامع هستند که یکی از این  اماکن برای جستجو اینترنت است. این شبکه مملو از اطلاعات جامع است. اما یکی از مهمترین مشکلاتی که برای ما ایرانی‌ها وجود دارد این است که این اطلاعات معمولاً به زبان بین المللی انگلیسی است. به همین دلیل شاید همۀ علاقه‌مندان نتوانند از آن استفاده کنند.

بر همین اساس سایت ورمی کمپوست تاسیس شده تا راهنمای کامل و جامعی برای همۀ افراد علاقه مند به کشاورزی طبیعی باشد. تمامی راهنماها و مقالات به زبان ساده و همراه با مثال تولید شده و برای اولین بار در این پایگاه منتشر شده است. بنابراین اگر این مقالات را در دیگر جای اینترنت یافتید، مطمئن باشید که رونوشت شدۀ نسخه‌ی اصلی از سایت Vermicasting.ir است و این کار عملاً جایز نیست. چون برای تولید محتواهای مفید زحمات فراوانی کشیده شده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *