معرفی سایت دانلود کتاب های راهنمای انواع سخت افزار

شرکت‌های مختلفی هستند که در حال تولید دستگاه‌های سخت افزاری دیجیتالی هستند که از تلویزیون‌ها گرفته و گوشی‌ها تا انواع دستگاه‌های فتوکپی و چاپ همگی روز به روز در طرح‌ها و سبک‌های مختلفی تولید می‌شوند. تمامی این دستگاه‌ها دارای یک فایل راهنمای کمکی هستند که به Manual معروف است. البته معمولاً این کتاب راهنما به زبان انگلیسی است. ولی کاملاً تمامی موارد استفاده از دستگاه دیجیتالی را شامل می‌شود و به شما آموزش می‌دهد تا بتوانید از آن نهایت استفاده را ببرید. البته در هنگام خرید یک دستگاه این کتاب راهنما همراه با محصول تحویل داده می‌شود. ولی اگر این کتاب را ندارید به شما سایتی را معرفی می‌کنم که تمامی راهنماهای دستگاه‌های دیجیتالی شرکت‌های مختلف را در قالب PDF برای شما آماده دانلود قرار داده است.

mypdfmanuals.com

سایت My PDF Manuals به نشانی اینترنتی mypdfmanuals.com شامل تعداد زیادی از فایل‌ها یا کتاب‌های راهنمای الکترونیکی برای دستگاه‌های مختلفی شرکت‌های معروف حوزه‌ی صنعت الکترونیک است. با مراجعه به این سایت به راحتی می‌توانید برند یا شرکت تولید کننده یک محصول را انتخاب کنید که این شرکت‌ها در چند صفحه چیدمان شده است. اگر شرکت تولید کننده را در صفحه اول مشاهده نکردید، می‌توانید از شماره‌های پایین صفحه به صفحات بعدی هم مراجعه نمایید.

یکی از مزیت‌های مهم این سایت سادگی و راحتی در دانلود و دریافت کتاب‌های راهنما است. شما بدون اینکه سردرگم تبلیغات و تصاویر مختلف شوید، به راحتی اول باید نام برند محصول مثلاً Sony را انتخاب کرده و سپس در صفحه‌ای که برای شما باز می‌شود دفترچه راهنمای محصول را انتخاب کنید. با کلیک روی عنوان آن دریافت آن سریعاً شروع می‌گردد. البته دقت کنید که بخش کتاب‌های مربوط به یک تولید کننده خود دارای صفحات مختلفی است که از طریق شماره صفحات پایین صفحه قابل فراخوانی است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *