معرفی سایت آموزش فتوشاپ فارسی و رایگان

فتوشاپ را هر کسی می‌شناسد، حتماً شما هم می‌دانید که با فتوشاپ چه کارهایی که نمی‌توان انجام داد. شما قابلیت ویرایش و ترمیم تصاویر، ساخت کارهای هنری گرافیکی ازنوع برداری یا پیکسلی، تصحیح رنگ و نور و … را همگی در فتوشاپ می‌توانید پی بگیرید. تازه، قدرت فتوشاپ در این چند مورد خلاصه نمی‌شود و شامل انواع و اقسام ویژگی‌های دیگر است. ولی اگر ملزم به یادگیری و آموزش فتوشاپ آن هم به صورت خودمختار هستید، به شما پیشنهاد می‌کنم که سایتی که قرار است اینجا به شما معرفی کنم را از دست ندهید. این سایت مخصوص آموزش فتوشاپ فارسی و رایگان برای همه‌ی ایرانیان است.

معرفی سایت آموزش فتوشاپ فارسی و رایگان

نمایی از سایت آموزش فتوشاپ کاربر رایانه

مقالات سایت آموزش فتوشاپ به نشانی Photoshop.ComputerUser.ir همگی به صورت تالیفی است. یعنی کپی یا رونوشت از سایت‌ها و وبلاگ‌های دیگر نیست و همگی توسط نویسنده‌ی آن  نوشته و تولید شده است. پس تازگی و جدید بودن مطالب همگی تضمین شده است.

علاوه بر آن مقالات و آموزش‌ها همگی به صورت تصویری و با زبان ساده توضیح داده شده است، تا هر کسی که حتی اندکی با فتوشاپ آشنایی ندارد هم بتواند از آموزش‌ها استفاده کند و مثل بیشتر سایت‌های فارسی زبان نیست که همه‌ی مخاطبین خود را خبره‌ها در نظر می‌گیرد و افراد تازه‌وارد را فراموش می‌کند. به همین دلیل اگر تازه با رایانه و فتوشاپ اشنا شدید، به نظر می‌رسد این سایت مکان مناسبی برای شروع یادگیری فتوشاپ برای شما باشد.

سایت چند صباحی است که اندکی خانه تکانی شده و برای تازه واردها بسیار ساده‌سازی و سبک شده است. شما با فهرستی که در بالای سایت وجود دارد، دسته مقالات خود را پیدا کرده و سپس روی عنوان یک مقاله کلیک کرده و شروع به یادگیری فن و ترفند فتوشاپ خود می‌کنید.

آموزش‌ها طوری شروع شده که بتوان گفت همگی از صفر کار آغاز شده است. یعنی اگر از ابتدایی‌ترین نوشته به ترتیب زمانی کار خواندن را شروع کنید، کار شما به شدت با سرعت بالایی به اتمام خواهد رسید و حتی پس از گذشت چند هفته میزان تاثیرپذیری مقالات را خودتان درک می‌کنید.

آموزش فتوشاپ را از همین الان با رفتن به این سایت آموزش فتوشاپ می‌توانید شروع کنید. این را هم فراموش نکنید که، هیچ کس به اندازه‌ی خود آدمی نمی‌تواند به او کمک کند. اگر خودتان خواسته باشید این کار را بکنید، هیچ کس جلودار شما نخواهد بود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *