عطاری اینترنتی دکتر روازاده افتتاح شد!

فروشگاه های اینترنتی چند صباحی است که حرف های زیادی برای گفتن دارند و رونق بسیاری هم گرفتند. در این بازار پر هیاهو، انواع و اقسام کالاهای مختلف را شما می توانید برای خود و خانواده خود تهیه کنید. از محصولات خوراکی گرفته، که فعلاً چندان لزومی به انجام این کار نیست، تا محصولات لوکس و گران قیمت. در نهایت اینترنت و فروشگاه های اینترنتی به کمک زندگی پرمشغله‌ی ما آدم ها آمده‌اند.

عطاری اینترنتی دکتر روازاده

عطاری اینترنتی دکتر روازاده

اگر با دکتر روازاده آشنایی داشته باشید، می دانید که ایشان مشی جدیدی را برای پیشبرد اهداف بهداشتی خود دنبال می کند. ایشان با هدف رسیدن به یک جامعه با هدف قرار دادن طب ایرانی اسلامی، کار خود را روز به روز توسعه داده است و به نظر می رسد که خواهد داد.

ولی اگر با ایشان آشنایی ندارید، بهتر است که با کمی جستجو در همین اینترنتی خودمان شروع به خواندن مقالات و نوشته هایی از سوی ایشان و دیگران در مورد طب اسلامی ایرانی کنید. مطمئن باشید که دکتر روازاده برای هر دردی دوادی یافته است که قدمای ما ایرانی‌ها فقط انها را می دانستند و پس از آنکه آنها از میان ما رفتند، دیگر کسی نبود که این اطلاعات را به صورت یکجا گرآوری کند و برای سلامت بشری در اختیار دیگران قرار دهد. دکتر روازاده در حال حاضر در حال انجام چنین کاری است که با فشارهای متقابلی هم مواجه شده است.

یافتن کالاها و موادی که جزء دستورات اصلی ایشان است، کار چندان ساده ای نیست. مثلاً ایشان تاکید موکد روی مصرف نوره آن هم نوره‌ی اصلی دارند. نوره همان واجبی است که به دلیل اینکه استعمال این ماده در حد واجب است، اسمش را واجبی گذاشتند. شما این نوره را می‌توانید از فروشگاه خود دکتر تهیه کنید که جمعی از متخصصی اطراف ایشان اقدام به راه اندازی این فروشگاه کرده‌اند.

فروشگاه عطاری دکتر روازاده به نشانی attari-online.com قابل دسترس برای همگان بوده و شما هم می توانید از این فروشگاه دیدن و سپس خرید کنید. بهتر است که برای خرید اول ثبت نام کنید که البته این کار را هم هنگام ثبت سفارش می‌توانید انجام دهید.

عطاری اینترنتی دکتر روازاده شامل هر آنچه که شما به عنوان یک انسان طبیعت دوست نیاز دارید را در خود گنجانده است. البته شاید در نگاه اول مبالغ آن بالا به نظر برسد، اما باید در نظر داشت که خرج کردن برای پیشگیری بسیار بهتر است از خرج کردن برای درمان. البته شاید این نظر من باشد. ولی خودتان هم اگر کمی فکر کنید می‌توانید به اهمیت این موضوع پی ببرید.

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه‌

  1. باسلام میخواستم بپئسم که روغن مارخالص واصل دارید؟ چطورمیتونم تهیه کنم ونشون اصل بودن چی هست؟ ممنون

  2. فرزانه گفت:

    سلام خواهشمندم هزینه هارو تا جای ممکن برای مردم کم کنید .درضمن زمان نوبت دهی، ایشون میگن جلسه اول پیش خودشون نمیشه رفت!آیا واقعا این رفتار درسته؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *