سخنرانی مهم دکتر عباسی ۱۰۷ روز مانده تا انتخابات ریاست جمهوری!

دکتر عباسی مدیر مرکز استراتژیک دکترین ایران، نظریاتی در مورد اقتصاد ایران دارد که اگر تا به حال با آنها آشنا نشده‌اید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. طبق حضوری که دکتر عباسی در دانشگاه اراک در اواخر سال ۹۱ داشتند، ایشان دوباره نظریات خود را راجع به اقتصاد ممکلت مطرح کردند. با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری خرداد ماه ۹۲، ایشان نظریات خود را درباره‌ی خط مشی اقتصادی دولت‌های آینده متذکر شدند و در مورد بایدها و نبایدها صحبت کردند. در ادامه شما قادر خواهید بود فایل صوتی این سخنرانی را دریافت کرده و این سخنرانی را به صورت کامل گوشی دهید.

107 روز تا انتخابات ریاست جمهوری

موضوع سخنرانی دکتر عباسی بیشتر حول محور مساله اقتصادی ایران می‌گردد. ایشان مباررزه با لیبرالیسم سیاسی و لیبرالیسم فرهنگی را تمام شده می‌داند و زمان حال را وقت مبارزه با لیبرالیسم اقتصادی معرفی می‌کند که مشکلات عمده‌ی جامعه‌ی ما ناشی از آن است.

در ابتدا سخنرانی با تعریفی از سیاست و اقتصاد شروع می‌شود و سپس به سمت تعریف حزب و موضوع بی کفایتی احزاب در ایران گرایش پیدا می‌کند. طبق نظر دکتر عباسی دولت آینده را مردم باید ملزم به اجرای احکام اسلامی در اقتصاد کنند؛ که راه خلاصی از مشکلاتی است که ربا را در ایران گسترده کرده است.

سپس در معرفی کوتاهی از احزاب در ایران و اقسام آنها موضوع پی گرفته می‌شود و در مورد مکتب اقتصادی که آنها در نظر دارند اگر کاندیدای آنها روی کار آمد، پیاده کنند، صحبت می‌شود. نظر ایشان این است که در حال حاضر هیچ کسی نیست که الگویی به غیر از الگوی در حال پاشیده شدن غربی‌ها را داشته و مطرح کند و از آن دفاع نماید. همه در حال حاضر یا پیرو مکتب نئوکینزی هستند و یا فریدمنی؛ که مکاتب شکست خورده‌ی غربی هستند.

بار دیگر دکتر عباسی نظر خود را در مورد وجودیت بانک و بورس در دنیا و ایران اعلام می‌کند و آن را جنگ با خدا دانسته و همه را به مبارزه با آن دعوت می‌نماید. طبق نظر مراجع ۹۰ درصد اقتصاد ایران ربوی است که آن را نوع یک جنگ با خدا می‌دانند.

ایشان معتقد است، دولت آینده که بر سر کار می‌آید، حتماً باید از یک مکتب جدید و جدای از مکاتب شکست خورده‌ی امروزی باشد و باید خط مشی خود را به صورت واضح با استفاده از رسانه‌های نوین برای عموم مردم بیان نماید و مردم هم باید بدانند که کاندیدای مورد نظر خود حتماً باید از یک الگوی اقتصادی جدید پیروی کند.

در ادامه شما می‌توانید فایل صوتی کامل سخنرانی مهم دکتر عباسی را، بارگیری نمایید:

حجم: ۱۹٫۸۷ مگابایت
مدت زمان: ۱ ساعت ۲۸ دقیقه
راهنما: بروی دکمه دانلود کلیک کرده  و در صفحه‌ای که باز می‌شود، بروی دکمه Download کلیک نمایید.

لطفاً در همه گیری این فایل صوتی کمک کنید؛ می‌توانید این مطلب را در وبلاگ خود کپی کرده، و یا در شبکه‌های اجتماعی منتشر نمایید.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. شبکه اجتماعی برون سپاری کار گفت:

    مرسی فوق العاده بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *