خرید سیم کارت ریدر Sim Card Reader

اگر می‌ خواهید از اطلاعات موجود در سیم کارت تلفن همراه خود نسخه پشتیبان بگیرید، اگر می‌خواهید اطلاعات از بین رفته درون سیم کارت را بازیابی کنید، اگر می‌خواهید پیامک ها و شماره تلفن‌های موجود در سیم کارت را روی رایانه‌ی خود داشته باشید، به هر حال نیاز به یک سیم کارت ریدر خواهید داشت. این دستگاه یک وسیله‌ی کوچک مثل حافظه‌ی USB فلش است که همراه یک عدد CD عرضه شده است. شما باید با استفاده از نرم افزار موجود در سی دی درایورها و نرم افزار دریافت کننده اطلاعات سیم کارت را روی رایانه نصب کنید و سپس سیم کارت خود را درون دستگاه سیم کارت ریدر بگذارید. حال آن را به رایانه از طریق درگاه USB متصل کرده و نرم افزار مخصوص را از طریق All Program اجرا نمایید. بدین صورت می‌توانید اطلاعاتی را که در سیم کارت خود وجود دارد مشاهده کرده و عملیات مورد نظر را روی آنها انجام دهید. در زیر نمایی از محیط برنامه را مشاهده می‌کنید.

نمایی از نرم افزار Sim Card Reader

مشخصات سیم کارت ریدر:

  • قابلیت اجرای انواع سیم کارت‌ها
  • سبک و قابل حمل در هر کجا
  • قیمت نسبتاً ارزان در مقایسه با دیگر محصولات مشابه در بازار
  • اتصال به رایانه از طریق درگاه USB
  • به همراه CD نرم افزار مدیریت سیم کارت و درایورها
  • قابل اجرا بر روی انواع ویندوز‌های مختلف

خرید سیم کارت ریدر Sim Card Reader

شما روی سیم کارت مقداری اطلاعات را می توانید ذخیره نمایید. این مقدار اندک است اما گاهی اوقات برای شما همین مقدار هم مهم است. پس بهتر است که از آنها پشتیبان تهیه نمایید. گاهی اوقات حتی گوشی تلفن همراه شما قادر به خواندن پیامک ها و شماره تلفن‌ها درون سیم کارت نیست. پس در اینجا شما باید از یک سیم کارت ریدر استفاده نمایید. بدین صورت که می‌توانید سیم کارت خود را مدیریت نمایید.

سیم کارت ریدر Sim Card Reader

نرم افزار GSim Reader App به شما این اجازه را می‌دهد که کنترل کاملی روی اطلاعات موجود در سیم کارت خود داشته باشید. زمانی که این نرم افزار را از درون سی دی همراه این محصول نصب می‌کنبد، موردی درون منوی All Program ویندوز شما اضافه خواهد شد که با یک بار کلیک روی آن این نرم افزار برای شما به اجرا در خواهد آمد.

سیم کارت ریدر Sim Card Reader

بهترین گزینه برای پشتیبان گرفتن از شماره های موجود در سیم کارت و همچنین پیامک هایی که شما دریافت و یا ارسال کردید، این است که سیم کارت خود را درون این دستگاه قرار داده و سپس اطلاعات موجود درون آن را به رایانه‌ی خود منتقل کنید. بدین صورت هر زمان که خواسته باشید می‌توانید از آنها استفاده کنید و دم دست خود داشته باشید.

سیم کارت ریدر

برای خرید سیم کارت ریدر Sim Card Reader می‌توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید. بدین صورت که اول روی دکمه زیر کلیک کرده و پس از پر کردن مشخصات خود، این کالا را درب منزل و یا محل کار تحویل گرفته و سپس مبلغ مورد نظر را به مامور پست بپردازید. همینک می‌توانید روی دکمه خرید کلیک نمایید.

قیمت : ۱۱،۵۰۰ تومان

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *