آموزش کامل و تصویری وبلاگ نویسی

در این مقاله قصد داریم به شما سایتی را معرفی کنیم که به راحتی با استفاده از آن به یک وبلاگ نویس حرفه ای تبدیل می شوید. همینک به این سایت مراجعه کنید.

سایت آموزش وبلاگ نویسی | www.Bloging.ir

این سایت که بلاگینگ نام دارد و نشانی آن Bloging.ir می باشد، با استفاده از فنون تصویری به شما مباحثی را از مقدماتی تا پیشرفته می آموزد که کاملاً برای شما قابل درک است. در اولین قدمی که برای راه اندازی یک وبلاگ باید اجام دهید، این است که یک سرویس خوب برای میزبانی وبلاگ خود انتخاب کنید. با استفاده از مقالاتی که در این سایت وجود دارد، به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. پس از ان هم اقدام به راه اندازی وبلاگ و نوشتن درون آن کنید. پس اگر می‌خواهید به صورت حرفه ای در وبلاگ بنویسید، با ما همراه باشید.

آموزش کامل و تصویری وبلاگنویسی

نوشتن در وبلاگ لذت خاص خود را دارد. شما لذت می برید از اینکه مطلبی را در وب منتشر می کنید که افراد مختلف با سلایق گوناگون می‌آیند و مطالب و محتوای وبلاگ شما را می‌بینند و آنها را مطالعه می‌کنند. اگر ازاین کار لذت می‌برید، همین عامل کافی است که شروع به نوشتن و انتشار محتوا در وبلاگ کنید.

پس از این که یک سرویس خود برای وبلاگ نویسی انتخاب کردید، باید موضوع وبلاگ خود را تعیین کنید. باید بدانید که در مورد چه چیزی می‌خواهید بنویسید. پیشنهاد می‌کنیم که به صورت تخصصی در مورد یک موضوع شروع به نوشتن کنید و پراکنده ننویسید. این کار باعث می‌شود که شما را به عنوان یک منبع خوب برای آن موضوع بشناسند. اگر احساس می‌کنید که در زمنیه خانه داری، یا کاسبی یا صنعتی مباحثی را می‌دانید، چه بهتر که این اطلاعات را با دیگران به اشتراک گذاشتن و حتی از نظارت آنها هم استفاده کنید. مطمئن باشید که تعامل خوبی در آینده با خوانندگان وبلاگتان برقرار می‌کنید.

حال باید تنظیمات اولیه آن را انجام دهید. تنظیماتی از قبیل انتخاب قالب و تنظیمات نام و عنوان وبلاگ حتماً باید در ابتدای کار انجام گیرد. پس از آن هم می‌توانید آنها را تعویض کنید، اما شاید این کار درست نباشد.

زمانی که تنظیمات اولیه را تکمیل کردید، حال باید اقدام به نوشتن کنید. نوشتن کار اصلی وبلاگ نویس است. در نوشتن مقاله برای وبلاگ باید نکاتی را رعایت کنید که اگر آنها را نادید بگیرید، شاید برایتان مشکلاتی بوجود بیاید، یا حتی در کار خود هیچ پیشرفتی نکنید. اینجاست که در سایت بلاگینگ شما با تمامی این مباحث از ریز و درشت آشنا خواهید شد و به راحتی کار خود را در وبلاگ نویسی پیش می‌برید.

نوشتن به تنهایی کافی به نظر نمی رسد. شما باید علاوه بر این که بهینه بنویسید، در کنار کار خود بازدیدکنندگان را ملزم به ایجاد تعامل با خود کنید. یعنی از آنها بخواهید که کاری که شما می‌خواهید را انجام دهند. بدین منظور هم باید نکاتی را در نظر داشته باشید که در مقالات سایت بلاگینگ آنها هم توضیح داده شده است.

در سایت بلاگینگ شما به صورت تصویری و همراه با فیلم هم با مباحث آموزشی وبلاگ نویسی آشنا خواهید شد. اگر احساس می‌کنید که با خواندن نمی‌توانید موضوع را درک کنید، به شما یپشنهاد می‌کنیم که فیلم های آموزشی وبلاگ نویسی را که در این سایت موجود است را مشاهده کرده و زودتر به موضوعی که می خواهید برسید. فیلم‌های سایت Bloging.ir در سایت آپارات بارگذاری می‌شود که می‌توانید به کانال این سایت در آپارات مراجعه کنید.

در نهایت بلاگینگ یک منبع کامل برای وبلاگ نویسی و آموزش آن است که از مقدمات امر کار را شروع کرده و تا نکاتی پیش می‌رود که مخصوص آنهایی است که می‌خواهند به صورت حرفه‌ای اقدام به نوشتن در وبلاگ کنند.

اگر همین الان آماده‌اید که آموزش کامل و تصویری وبلاگ نویسی به سبک نوین چند رسانه ای را تجربه کنید، به سایت Bloging.ir سری بزنید.

خرید بسته جامع آموزش وبلاگ نویسی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

  1. امید گفت:

    خسته نباشی آموزش تصویریت منوکشته

    • Buying Fa گفت:

      در اینجا قصد داشتم که سایت بلاگینگ رو به شما معرفی کنم که انصافاً آموزش‌های خوبی داره!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *