آموزش اینترنتی دروس مدرسه با کلاس درس

همیشه در ذهن داشتم که چطور می‌توان سامانه‌ای را طراحی کرد که کار آموختن دروس سخت دبستان، راهنمایی و دبیرستان را به شیوه‌ی بسیار ساده‌تری با استفاده از فناوری‌های نو انجام دهد؟ همه‌ی ما می‌دانیم که سیستم آموزشی کشور ما چندان مناسب نیست و در خیلی از جاها کمبود دارد. خیلی از افراد هم قربانی این بی‌کیفیتی هستند. ولی در کل با اینترنت امروزه دیگر این دغدغه کمتر معنا پیدا می‌کند. البته به شرطی که باز کیفیت دسترسی به اینترنتی سد دیگری پیش روی راه ما نباشد، که به نظر می‌رسد هست! ولی با همین اینترنت هم شاید بتوان کارهای مفیدی به انجام رساند. در اینجا می‌خواهم به شما یک ساتی را معرفی کنم که اگر دانش‌آموز هستید حتماً به کارتان خواهد آمد. آیا دوست دارید با فیلم‌های آموزشی کاملاً رایگان و کاربردی دروس مختلف مدرسه را بیاموزید؟

آموزش اینترنتی دروس مدرسه با کلاس درس

سامانه‌ی کلاس درس، به شما کمک می‌کند تا با شیوه‌ای چندرسانه‌ای محور، بتوانید از درس خواند لذت ببرید. خیلی از عزیزان از درس خواندن در سنین پایین تقریباً متنفرند. همین که از عمر آنها اندکی می‌گذرد، تازه درک می‌کنند که مطالعه و آموختن چقدر می‌تواند جذاب باشد. امروزه با فناوری‌های نوین می‌توان این لذت را به سنین عقب‌تر حمل کرد. یعنی اگر شما دانش آموز عزیز ار تحصیل دل چندان خوشی ندارید، مطئمناً با این ویدئوهای آموزشی رغبت شما به درس خواندن بیشتر خواهد شد. اگر از یک خط اینترنتی خوب برخوردار هستید، به شما توصیه می‌کنم که فیلم‌های آموزشی این سایت را از دست ندهید.

گردانندگان سایت کلاس درس به نشانی kelasedars.org چند ایرانی مقیم خارج هستند که به زبان پارسی برای تمام ایرانی‌ها این آموزش‌ها را به صورت رایگان محیا کردند. تمامی درس‌ها در دسته‌بندی‌هایی در همان صفحه اول مشخص است و فقط باید روی یک مورد از فهرست هر درس کلیک کنید. سپس به صفحه‌ای هدایت خواهید شد که به راحتی می‌توانید فیلم را به صورت برخط مشاهده نمایید. اما اگر فکر می‌کنید که باید فیلم آموزشی را چند را ببینید، بهتر است که آن را روی رایانه‌ی خود دریافت کرده و حتی سر فرصت چندین بار از آن استفاده کنید و حتی با دوستان و همکلاسی‌های خود به اشتراک بگذارید.

شیوه‌ی آموزش‌ها واقعاً قابل تحسین است و باید اشاره کرد که ساخت چنین آموزش‌هایی بسیار طاقت فرسا است. مخصوصاً اگر تعداد آنها بالا باشد. پس تا جایی که می‌توانید از مباحثی که این سایت برای همگان به رایگان متنشر کرده است استفاده‌ی مناسب را ببرید و آن را به دیگران پیشنهاد نمایید.

پس چه بهتر که همینک اگر زمان کافی را دارید، سری به این سایت زده یا اگر دوست دارید در مواقع دیگر به آن مراجعه کنید، نشانی آن را به علاقه مندی‌های مرورگر خود اضافه کنید که برای همیشه در درسترس شما باشد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *