Cambridge E-Book مجموعه کتاب های آموزش زبان کمبریج

امروزه داشتن احاطه کامل به زبان انگلیسی از مهارت هایی است که هر کس بدان دست یاید، چند سرو گردن از دیگران بالاتر است. از تحقیقات علمی تا کارهای پیش و پا افتاده روزمره به این زبان یعنی انگلیسی وابسته شدیدی دارد. این بدان دلیل است که این زبان به صورت بین المللی درآمده است و تمامی کسانی که می خواهند در زمینه بین المللی کاری را انجام دهند، باید با زبان انگلیسی آشنا باشند. شروع یادگیری زبان انگلیسی از هر کجایی که باشد، پیشرفت کردن در آن بسیار مهم است. مجموعه کتاب های آموزش زبان کمبریج شامل تمامی کتاب های انتشارات کمبریج است که با خواندن این کتاب ها سیطره لغات انگلیسی شما بیشتر می شود. اگر درصدد یادگیری پیشرفته زبان انگلیسی هستید این بسته کتاب را از دست ندهید.

مجموعه کتاب های آموزش زبان کمبریج

مجموعه کتاب های آموزش زبان کمبریج

این مجموعه کتاب از انتشارات کمبریج می باشد، که به صورت کتاب های الکترونیکی PDF بروی یک لوح فشرده یا CD به صورت پستی برای شما ارسال می شود. در این مجموعه بیش از ۲۲۰ کتاب در موضوعات مختلف گردآوری شده است، که این موضوعات آموزش زبان انگلیسی، حقوق، تاریخ، جغرافیا، فلسفه و … می باشد. این مجموعه برای تمامی کسانی که می خواهند مهارت های زبان انگلیسی خود را بهبود دهند مناسب می باشد.

این مجموعه کتاب با دارا بودن کتابهایی از زمینه های مختلف، علاوه بر این که به ما در خواندن انگلیسی کمک می کند و دایره لغات انگلیسی شما را بهبود میدهد، به شما در نوشتن مقالات علمی و انگلیسی هم کمک می کند. راجع به هر موضوعی که میخواهید مقاله بنویسید، اول بهتر است که کتاب های مرتبط با آن را مطالعه نموده و سپس اقدام به نوشتن کنید. این کار به توانایی مقاله نویسی شما بسیار می افزاید.

جمع آوری این کتاب ها به صورت الکترونیک به شما کمک می کند که در حمل و نقل آن مشکلی نداشته باشید و به راحتی به واسطه یک عدد سی دی آن را حتی به دیگران هدیه بدهید. این CD در اصل یک کتابخانه غنی از کتاب های انگلیسی کمبریج می باشد که دارای کتاب های با ارزش و کمیاب است.

برای تهیه مجموعه کتاب های آموزش زبان کمبریج یا Cambridge E-Book می توانید بروی دکمه خرید کالا کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل یا محل کار مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۴،۹۰۰ تومان

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *