۱۲۰۰ طرح سه بعدی و پلان آماده و نقشه از ویلاها و منازل مسکونی

معماران و طراحان و مهندسین ساختمان نیاز مبرم به طرح هایی دارند که الهام بخش برای کارهای خود در کارهای ساختمانی هستند. به همین دلیل دیدن و بازنگری طرح های موجود کمک شایانی می تواند به این افراد بکند. بسته طرح های سه بعدی و بلان های آماده برای شما ۱۲۰۰طرح از نماهای سه بعدی ویلاها و منازل مسکونی مهیا کرده است که الگوی کاری خوبی برای نقشه های ویلاها و منازل مسکونی است. تمامی پلن ها و نقشه ها روسی است و این محصول تماماً محصول کشور روسیه می باشد.

طرح های سه بعدی و پلان آماده و نقشه از ویلاها و منازل مسکونی

پلان و طرح های ۳D آماده و نقشه از ویلاها و منازل مسکونی

این مجموعه به کاربران امکان اضافه کردن موارد دلخواه در مورد نمای داخلی و خارجی و دسترسی به پلان مجموعه بوجود آمده را خواهد داد. در این بسته شما به بیش از ۱۲۰۰ طرح به صورت سه بعدی دسترسی خواهید داشت. طرح سه بعدی بدین معنی که به راحتی میتوانید داخل محیط مورد نظر بگردید و جزئیات کار را مشاهده نمایید. پس قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه برای شما به صورت نرم افزاری محیا است.

برای دیدن طرح ها و پلان ها و نقشه ها، شما نیاز به نصب هیچ گونه نرم افزار خاصی بروی رایانه ندارید، و به راحتی می توانید با قرار دادن DVD این بسته درون DVDRom، شروع به مشاهده طرح ها کنید.

پس شما قادر به دیدن نمای داخلی ساختمان و اتاق ها هم خواهید بود. علاوه بر آن امکان تنظیم مساحت و زیر بنا به میزان دلخواه شما وجود دارد. این نرم افزار محصول کشور روسیه است پس زبان آن هم بالطبع روسی است. ولی شما برای استفاده از آن نیازی به دانستن زبان روسی ندارید، چرا که تمامی امکانات آن به صورت تصویری قابل تشخیص است.

ویژگیهای مجموعه ۱۲۰۰ طرح سه بعدی و پلان آماده و نقشه از ویلاها و منازل مسکونی:
قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه پیرامون نمای ویلا جهت نمایش زوایای پنهان و جهات دیگر ویلا
امکان افزودن موارد دلخواه و اختیاری در مورد نمای داخلی، خارجی و لوازم مورد نیاز
امکان رویت نمای داخلی، اتاقها و سایر اجزای ویلا
امکان تنظیم مساحت و زیر بنا به میزان دلخواه شما
و ده ها امکان دیگر…

اگر معمار یا مهندس نقشه کش ساختمان هستید، به شما پیشنهاد می شود که این بسته از نماها و طرحها و پلن های سه بعدی ویلاها و منازل مسکونی را از دست نداده و با تهیه آن به صورت خرید اینترنتی، به طرح های با کیفیت سه بعدی دسترسی داشته باشید. برای خرید بروی دکمه خرید کالا کلیک کرده و پس از دریافت آن درب منزل یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۱۲،۰۰۰ تومان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *