۱۰ سایت که شما را خبره فتوشاپ می کند!

یادگیری فتوشاپ به مراتب سخت تر از نرم افزارهای دیگر است. اما زمانی که کمی با آن کار کنید و ابزارهای آن را یاد بگیرید، حال میتوانید کارهای زیادی را با فتوشاپ انجام دهید. اما هنوز مسیر پر پیچ و خمی را برای یادگیری فتوشاپ پیش رو دارید. به هر حال استفاده از آموزش هایی که در وبسایت های مختلف پارسی و انگلیسی وجود دارد، می تواند بسیار موثر باشد. پس ما در اینجا به شما ۱۰ سایت به زبان انگلیسی را معرفی می کنیم که بوسیله مقالات نوشته شده درون آنها می توانید علاوه بر مباحث ساده و پیش پا افتاده فتوشاپ، موضوعات پیچیده را هم بیاموزید.

10 سایت که شما را خبره فتوشاپ می کند!

10 سایت که شما را خبره فتوشاپ می کند!

۱- سایت Mydamnchannel.com از آن سایت هایی است که سعی می کند اول اهمیت فتوشاپ را به شما معرفی کند و از ابتدا اقدام به آموزش فتوشاپ می کند. در این سایت فیلم های آموزشی هم برای فتوشاپ وجود که هم خنده دار است و هم دارای اطلاعات خوب برای شمایی که میخواهید فتوشاپ را بیاموزید.

۲- سایت بعدی Tutorial9 است که تعداد زیادی آموزش های متفاوت دارد که بخشی از آن مربوط به نرم افزار گرافیکی فتوشاپ است. هر آموزش شامل عکس هایی برای درک بهتر و به صورت قدم به قدم است. دارای فیلم های آموزشی کوتاه و اطلاعاتی است که بدون شک یک از بهترین سایت ها برای یادگیری فتوشاپ است.

۳- با سایت PSDTUTS هم شما تعداد زیادی عکس می بینید. تمامی آموزش ها شامل مقدار کمی متن، و سرشار از عکس است که به راحتی با قسمت های مختلف فتوشاپ آشنا می شوید. اگر هم پس از خواندن آموزش سوالی برای شما باقی ماند، می توانید پاسخ سوال خود را از قسمت نظرات دریافت کنید. یا در آخر سوال خود را در همان قسمت نظرات بپرسید، تا پاسخ خود را بگیرید.

۴- سایت Good-Tutorials هم از سایت های خوب یادگیری فتوشاپ است که بیشتر بروی ترفندها و افکت های فتوشاپ تمرکز می کند. علاوه بر آن کاربرد ابزارهای مختلف فتوشاپ را هم به شما آموزش می دهد.

۵- سایت The Photoshop Lady تمامی آموزش های مرتبط با فتوشاپ را از سرتاسر وب جمع آوری می کند و به شما اجازه میدهد که تمامی آنها را در یک مکان در اختیار داشته باشید. اگر شما در این سایت حساب کاربری داشته باشید، آموزش های مورد علاقه خود را می توانید علامت گذاری نموده تا آنها را در مواقع دیگر مطالعه نمایید و آنها را از دست ندهید. آموزش های جذاب تر هم برای شما در این سایت مجزا شده است که با استفاده از رتبه هایی که دیگران به آموزش ها و ترفندهای فتوشاپ داده اند، قابل تمایز هستند.

۶- Photoshop Tutorials ترکیبی از آموزش های ترفند های فتوشاپ، اجزاء فتوشاپ و عکاسی در فتوشاپ است. این سایت تقریباً محدوده وسیعی از آموزش ها را در بر می گیرد و به شما می گوید که چگونه فتوشاپ کارهای خاص را انجام می دهد. هر جند آموزش های فتوشاپ زیادی در این سایت دیده نمی شود، ولی به علت سادگی و قابلیت روان بودن نوشته ها، می تواند جزئی از این فهرست باشد.

۷- Luxa هم از دیگر سایت های انگلیسی زبان برای یادگیری فتوشاپ است، که همانطور که گفته می شود یک سایت شبکه اجتماعی باری فراگیری فتوشاپ است. ترکیبی از مقالات آموزشی، فیلم ها و مقالات طراحی می باشد. اگر می خواهید از امکانات دیگر آن استفاده کنید، بهتر است در این سایت عضو شوید، که حتی در سامانه های رای گیری هم شرکت کنید. علاوه بر آموزش هایی که درون این سایت قرار گفته است، شما می توانید قلم مو های فتوشاپ یا Brush های این نرم افزار گرافیکی استفاده کنید.

۸- Photoshop Contest: این سایت محل مباحثه در مورد فتوشاپ است که از دیگر سایت هایی است که اگر می خواهید خبره فتوشاپ شوید، باید آن را حتماً ببینید، که شامل منبع عظیمی از آموزش ها و فیلم های آموزشی فتوشاپ می باشد. یادگیری فتوشاپ با استفاده از این سایت کاملاً مقدماتی است و نکات پیشرفته را هم در آن می توانید بیابید.

۹- PSHero: این سایت منابعی است که کاربران متوسطه فتوشاپ خواستار خواندن مقالات آن هستند. اگر دوست دارید که طراحی یک سایت در فتوشاپ، طراحی لوگو و دیگر اجزاء گرافیکی را یاد بگیرید، این سایت منبع خوبی برای شماست.

۱۰- از مکان های دیگر برای یادگیری فتوشاپ PSDTop می باشد. این سایت هم دارای نوشته هایی جهت یادگیری فتوشاپ است که هرچند گهگاهی دارای آموزش های خیلی خوبی نیست، ولی مورد خوبی برای در نظر گرفتن است.

فتوشاپ را آنلاین بیاموزید.

فتوشاپ را آنلاین بیاموزید.

مطمئناً این ها بهترین سایت های آموزش یادگیری فتوشاپ نیستند. چرا که رتبه سایت های مختلف به صورت پی در پی در حال تغییر است. شاید هم اصلاً سایت های خارجی و انگلیسی به درد شما نخورد که به شما استفاده از مورد زیر داده می شود.

سایت Photoshop1001.com یکی از پایگاه هایی است که به صورت پارسی اقدام به ارائه آموزش های فتوشاپ می کند. آموزش ها به صورت دسته بندی شده و کاملاً قابل فهم نوشته شده است. یک بخش از این سایت مربوط به ترفند های فتوشاپ است که با دنبال کردن آن ترفند ها می توانید ساده تر فتوشاپ را یاد بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *