یادگیری فنون فوتبال با مایکل اون

آیا می‌خواهید فوتبال را از روی افرادی مانند مایکن اون یاد بگیرید؟ پس این محصول آموزشی از سایت خرید اینترنتی از آن شماست. شما در این بسته به صورت فیلم آموزشی و دوبله شده به فارسی، تمامی نکاتی را که لازم است یاد داشته باشید، تا به یک فرد حرفه ای فوتبال تبدیل شوید را خواهید آموخت. آن هم به صورت تصویری و با تمام نکاتی که تا به حال به آنها پی نبرده اید. پس بسته فیلم های یادگیری فنون فوتبال با مایکل اون را از دست نداده و برای تهیه آن به ادامه نوشته مراجعه کنید.

آموزش فنون فوتبال با مایکل اون

یادگیری فنون فوتبال با مایکل اون

فوتبال یک ورزش پر طرفدار در سرتاسر جهان است. خیلی ها از بچگی به دنبال یادگیری و بازی کردن حرفه ای فوتبال هستند. ولی باید گفت که راه کار آن دانستن فنون حرفه ای فوتبال است که با دانش گره خورده است. شاید برایتان جالب باشد که با دانستن نکانی به صورت علمی، بهتر می توانید روپا را تمرین کنید و یا پاس کاری کنید. که خیلی از افراد از آن غافلند و به تمرینات معمولی اتکا می کنند.

آموزش فوتبال به سبک مایکن اون را با فیلم های اصلی بیاموزید.

بسته فیلم آموزشی یادگیری فنون فوتبال با مایکل اون ، به شما این فرصت را میدهد که این فنون را در کمترین زمان ممکن و به صورت تصویری و لذت بخش بیاموزید. آموختن فنون فوتبال از هر کسی امکان پذیر نیست، ولی مایکن اون هر کسی نیست. اون خبره این کار است و نکاتی را به شما یاد می دهد که در جای دیگری نمی توانید آنها را بیابید. پس این بسته آموزشی فوتبال را از دست ندهید.

با دیدن این فیلم اصلی و برگردانده شده به زبان پارسی است، به یک مدرسه فوتبال حرفه ای دسترسی داشته باشید. اگر به دنبال فوتبال حرفه ای هستید، ما به شما این بسته را پیشنهاد می کنیم.

برای خرید یادگیری فنون فوتبال با مایکل اون می توانید بروی دکمه خرید کالا کلیک کرده و پس از تحویل کالا درب منزل با محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۷،۹۰۰ تومان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *