کتاب الکترونیکی اسرار رجیستری ویندوز

رجیستری در ویندوز حکم مرکز تنظیمات پیشرفته را دارد. کار کردن با رجیستری برای افرادی که نیاز دارند ویندوز و برنامه های کاربردی ای که بروی رایانه نصب می شوند، را سفارشی کنند، لازم و ضروری است. به همین دلیل کتاب الکترونیکی را به شما معرفی می کنیم که در آن اسرار رجیستری ویندوز به شما آموزش داده می شود. در این کتاب از مباحث ساده رجیستری صرف نظر شده است و از مباحث متوسطه شروع و به پیشرفته ختم می شود. اگر فکر می کنیم که یادگیری رجیستری ویندوز میتواند به شما در کارهای حرفه ای تان مانند برنامه نویسی کمک کند، می توانید در ادامه این کتاب را تهیه نمایید.

کتاب الکترونیک اسرار رجیستری ویندوز

کتاب الکترونیک اسرار رجیستری ویندوز

در این کتاب سعی شده است از اسرار رجیستری که می تواند به کارهای حرفه ای شما کمک کند، پرده برداری شود. این کتاب مطالبی در مورد رجیستری ویندوز را برای کاربران متوسطه و حرفه ای ارائه می دهد که برای استفاده های حرفه ای از ویندوز بسیار کابردی است. البته با توجه به اینکه بیشتر خوانندگان این کتاب باید برنامه نویسان باشند، سمت و سوی عناوین طوری انتخاب شده که بیشتر مطالب برای برنامه نویسان مناسب باشند.

برای یادگیری رجیستری ویندوز می توانید به راه های مختلفی اقدام نمایید. یکی از این راه ها استفاده از مقالاتی است که به تعداد زیاد در وب موجود است. شما می توانید از آنها برای یادگیری رجیستری استفاده کنید. اما در پیدا کردن مباحث حرفه ای رجیستری ممکن است که با مشکل مواجه شوید که ما به شما پیشتهاد استفاده از این کتاب الکترونیک را داریم.

مشخصات کتاب اسرار رجیستری ویندوز به قرار زیر است:

نام کتاب : اسرار رجیستری
نویسنده : جواد سلطانی
تعداد صفحات : ۵۸
فرمت کتاب : PDF
زبان کتاب : پارسی

برای خرید کتاب الکترونیکی اسرار رجیستری ویندوز می توانید بروی دکمه خرید کالا کلیک کرده و پس از دریافت آن درب خانه یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۹،۴۰۰ تومان

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *