نرم افزار ophcrack جهت شکستن رمز ویندوز

بروی سیستم عامل ویندوز خود می‌توانید رمز بگذارید و جلوی دسترسی افراد غیرمجاز را بگیرید. اما اگر این رمز را فراموش کنید، می‌خواهید چکار کنید؟ باید ویندوز خود را عوض کنید؟ آیا بی خیال اطلاعات موجود در آن می‌شوید؟ خوب، مسلماً نمی‌توانید با گم کردن رمز عبور ویندوز دوباره یک ویندوز جدید نصب کنید. اینجا می‌خواهم به شما یک نرم افزار را معرفی کنم که به صورت بازمتن ارائه می‌شود و نام آن OphCrack می‌باشد. این نرم افزار به صورت سی دی بوت است و با راه اندازی رایانه خود بدین شیوه، به راحتی این نرم افزار کار خود را شروع کرده و رمز عبور ویندوز شما را پیدا می کند و به شما می دهد. حتی این نرم افزار، یعنی اوف کرک به راحتی رمز ویندوز رایانه دوست تان را بدون اینکه خودش متوجه شود را بدست می‌آورد.

نرم افزار ophcrack جهت شکستن رمز ویندوز

نرم افزار ophcrack جهت شکستن رمز ویندوز

این نرم افزار حجمی معادل ۴۰۰ الی ۵۰۰ مگابایت دارد و شاید به صرفه نباشد تا آن ار دانلود نمایید. چرا که با این اینترنت ما ایرانی‌ها، اجازه این کار به شکلی بدون دردسر به ما داده نمی‌شود. پس ما آن را داخل یک حلقه لوح فشرده به شما درب منزل تان تحویل می دهیم و هزینه آن را باید به مامور پست بپردازید.

اگر دوست دارید رمز عبور رایانه‌هایی که اجازه دسترسی به آنها را ندارید، بدست آورید و مبادرت به شکستن رمز ویندوز نمایید؛ و یا رایانه‌هایی که صاحبان آنها رمزشان را فراموش کرده‌اند را به حالت اول برگردانید و در قبال آن چیزی را که می‌خواهید دریافت کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از نرم افزار اوف کرک استفاده کنید. این نرم افزار به صورت خودکار تمام کارهای پیدا کردن رمز عبور ویندوز را انجام می‌دهد و پس از اتمام کار به شما اجازه ورود به ویندوز را می دهد. بدون هیچ مشکلی و کمترین تلاش. فقط کافی است سیستم خود را با قابلیت Boot شدن از درایو CD/DVD بالا بیاورید و نرم افزار OphCrack شروع به اجرا شدن می کند.

یکی از ویژگی های این نرم افزار این است که اگر می‌خواهید کاربر قربانی شما از نفوذ شما با خبر نشود، این نرم افزار این امکان را به شما می‌دهد و شما می‌توانید بدون اینکه پسورد اصلی و دیگر کاربران از بین برود با بدست آوردن پسورد کاربر به صورت یک کاربر عادی وارد سیستم شوید و تمامی فعالیت‌های مورد نظر خود را انجام دهید.

جداول مورد نیاز جهت باز کردن قفل ویندوز عبارتند از:

NTHASH-8 GB
special-7.5 GB
vista_free-400 MB
free_fast-700 MB
free_small-350 MB

برای خرید نرم افزار اوف کرک (OphCrack) به صورت اصلی کافی است بروی دکمه خرید کالا کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۵،۰۰۰ تومان

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. max گفت:

    خودش رایگان هست تو سایت scoureforge

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *