نرم افزار جیره نویسی WUFFDA همراه با آموزش

WUFFDA نام نرم افزاری است که بیشتر متخصصین تغذیه دام و طیور با آن آشنا هستند. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید جیره هایی را برای دامهای مختلف از قبیل گاو، گوسفند، ماهی، طیور، بوقلمون، بلدرچین و… متعادل کنید که بیشرین بهره وری را از نقطه نظر تولید داشته باشید. اگر به دنبال یک راهکار برای متعادل کردن ارزان قیمت جیره های دام های خود هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که این بسته را از دست ندهید و برای مطالعه مطالب بیشتر به ادامه نوشته توجه کنید. نرم افزار جیره نویسی WUFFDA همراه با آموزش نام این بسته نرم افزاری است که می توانید در ادامه آن را تهیه نمایید.

نرم افزار جیره نویسی Wuffda

نرم افزار جیره نویسی Wuffda

می دانیم که نرم افزارهای امروزه کار ما را بسیار ساده کرده اند. متخصصی تغذیه تا به امروز با استفاده از دست اقدام به جیره نویسی برای دام، طیور و آبزیان می کردند. اما امروزه با استفاده از نرم افزارهای مختلف و پیشرفته می توان این فرآیند را ساده تر و بهتر از قبل انجام داد. البته نمی توان منکر این موضوع شد که جیره هایی که با دست نوشته می شوند، فاقد اعتبار هستند. چه بسا بسیاری از افرادی که اقدام به جیره نویسی به صورت حرفه ای و اصولی و با کیفیت بالا می کنند، با دست جیره ای را برای دام مورد نظر متعادل می کنند و باید دانست که کار آنها واقعاً قابل تقدیر است. ولی ممکن است که شما به عنوان یک دامدار و یا یک دانشجو می خواهید یک جیره ای را معتادل کنید که برای استفاده شخصی و یا حتی برای دیگران یک جیره ای را متعادل نمایید. اینجاست که استفاده از نرم افزار می تواند برای شما بسیار مقرون به صرفه باشد.

برای این که دام ما بیشتر بهره وری از نظر اقتصادی و تولید را داشته باشد، باید اشاره کرد که ما باید بهترین جیره را به دام خود بدهیم. این بهترین جیره را میتوان این گونه تعریف کرد؛ جیره این که تمامی احتیاجات حیوان اعم از احتیاج نگهداری، تولید، آبسنتی و … را تامین کند و همچنین از اضافه مصرف مواد مغذی هم جلوگیری به عمل آورد که خود باعث بوجود آمد مشکلات ثانویه می شود. پس ما با این هدف اقدام به متعادل کردن یک جیره برای دام های اهلی خود می کنید، که از آن ها درآمد داریم.

استفاده از نرم افزارها در تمامی زمینه های دامپروری استفاده وسیع ترین پیدا کرده است. در هر زمینه ای که نگاه می کنیم، می بینیم نرم افزارهای رایانه ای کار ما را برای اداره یک مزرعه و حیوانات درون آن ساده کرده است. پس می توان برای جیره نویسی و متعادل کردن یک جیره هم از نرم افزار استفاده کرد.

برای جیره نوسی دام های مختلف، برنامه های رایانه ای یا نرم افزارهای مختلفی وجود دارد که بسته به امکانات هر کدام و موارد مورد نیاز هر کدام، متخصصین تغذیه دام از انواعی از آنها استفاده می کنند. پس باید با نرم افزارهای جیره نویسی دام آشنا بود و بدانیم که کدامیک می توانند بیشتر کارایی را برای مایی که کارشناس تغذیه دام هستیم، داشته باشد.

نرم افزار WUFFDA یکی از بهترین نرم افزارهای جیره نویسی برای انواع و اقسام دام، اعم از دام، طیور و آبزیان است که ما در اینجا آن را به شما پیشنهاد می دهیم. با استفاده از WUFFDA شما می توانید بهترین جیره را برای دام های خود متعادل نمایید و از آنها برای بیشترین سود استفاده کنید و غذایی را به دام خود بدهید که بیشتر بهره وری را نصیب شما کند.

بسته ای که همینک قصد معرفی آن به شما را داریم، نرم افزار جیره نویسی WUFFDA همراه با آموزش می باشد که در قالب یک CD نرم افزار WUFFDA را همراه با کتاب آموزش این نرم افزار به شما تحویل می‌دهد. می توانید به صورت پستی اقدام به سفارش این محصول کنید که قیمت آن فقط و فقط  ۳،۰۰۰ تومان است که واقعاً مقرون به صرفه می باشد. شما می توانید از آن برای متعادل کردن جیره های دام های خود استفاده کرده، البته به شرطی که اول آن را بروی رایانه خود نصب کنید، و پس از آن کتاب راهنمای جیره نویسی با WUFFDA را بخوانید و پس از آن اقدام به یک نوشتن یک جیره مناسب با استفاده از نهاده های دامی خود کنید.

پس برای خرید نرم افزار جیره نویسی WUFFDA همراه با آموزش آن، می توانید بروی دکمه خرید کالا کلیک کرده، و پس از تحویل آن درب منزل یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : فقط ۳،۰۰۰ تومان

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. روح اله علیزاده گفت:

    کلید خرید کجاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *