مجموعه کوچک نرم افزاری گردو

این مجموعه نسخه کوچک شده نرم افزار گردو می باشد که درون یک عدد DVD جای گرفته است. پرکاربردترین و مهمترین نرم افزار رایانه ای، و آنهایی که ضرورت استفاده از آنها درک شده است، درون این مجموعه نرم افزاری جمع آوری شده است. برای هر کاری که فکرش را بکنید، از تهیه نسخه پشتیبان، کار با عکس ها، فشرده سازی پرونده ها، تبدیل فرمت ها و سبک ها، ابزارهای سنجش سخت افزار، بهینه سازی رایانه همه و همه درون این مجموعه گردآوری شده است تا شما مجبور به دانلود نرم افزارهای مختلف از اینترنت نباشید. علاوه بر اینها، یک ویندوز و لینوکس زنده هم درون این لوح وجود دارد.

مجموعه کوچک نرم افزاری گردو

مجموعه کوچک نرم افزاری گردو

اگر می خواهید دیگر جزئیات این بسته را دریابید، با ادامه همراه ما باشید.

برای کار با رایانه، لازم است که نرم افزارهای مختلفی را بروی آن نصب نمایید. به همین منظور برای تهیه نرم افزارهای کاربردی خود ناچار به هر جایی سر می زنید. از سایت های دانلود گرفته تا کلوپ های محله‌ای برای گرفته یک نسخه از یک نرم افزار خاص.

برای این که بتوانید از رایانه تان بهینه استفاده کنید، حتماً باید بتوانید آن را بهینه نگه دارید. این کار با برخی نرم افزارهای ساده قابل انجام است که در این بسته نرم افزاری گردو به شما ارائه می گردد. این قبیل برنامه ها عموماً جهت پاکسازی رجیستری ویندوز، پاکسازی و رهاسازی فضاهای بیخود اشغال شده حافظه شما کاربرد دارند.

برای تبدیل کردن فرمت های مختلف تصویری و صوتی لازم است که از نرم افزارهای خاصی استفاده کنیم. خیلی از اوقات می خواهیم یک فیلم یا آهنگ را در یک دستگاه دیگر پخش کنیم. اینجاست که شاید به تبدیل فرمت احتیاج داشته باشیم. نرم افزارهای تبدیل فرمت در این بسته گردآورده شده است.

برنامه های ویرایشگر عکس هم از دیگر محتویات درون این بسته نرم افزاری است. مدیریت و امتحان شبکه، دسترسی به جزئیات سخت افزارها از جمله حافظه سخت، بازیابی اطلاعات و دیگر نرم افزارها از دیگر برنامه های کاربردی موجود در این بسته نرم افزاری گردو است.

یک نسخه از سیستم عامل ها وجود دارند که به نام Live معروفند. این گونه سیستم عامل ها بدون این که شما خواسته باشید زمانی را برای نصب آنها صرف کنید، قابل استفاده هستند. بدین منظور کافی است که CD یا DVD زنده را درون درایو مربوطه قرار داده و رایانه را راه اندازی مجدد نمایید. با این کار رایانه شما می تواند با آن سیستم عامل بالا آمده و به راحتی و بدون نصب آن، از آن سیستم عامل استفاده کنید. درون این بسته نرم افزاری یک نسخه از ویندوز و یک نسخه از لینوکس به صورت زنده یا Live قرار داده شده است. که در مواقعی که دسترسی شما به رایانه مختل شده، مثل مواقعی که سیستم عامل اصلی رایانه شما خراب می شود، قادر باشید از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و یا حتی رایانه را تعمیر کنید.

خلاصه مطلب این است که  مجموعه کوچک نرم افزاری گردو می‌تواند راه کار بسیاری از مشکلات نرم افزاری و رایانه ای شما باشد که به کمک شما آمده و تمامی کارهای شما را به عهده می گیرد.

برای تهیه این مجموعه نرم افزاری کافی است بروی دکمه خرید کالا کلیک کرده و پس از پر کردن مشخصات ارسال کالا، اول محصول را درب منزل یا محل کار تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۵،۰۰۰ تومان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *