مجموعه نرم افزاری لرد ۹

لرد نام یک بسته نرم افزاری متشکل از هزاران نرم افزار است که دارای بیش از ۱۲ عدد DVD می باشد. شما با تهیه این بسته دیگر نیازی نخواهید داشت که پی در پی به دنبال نرم افزارهای مد نظر خود در جاهای مختلف، از جمله سایت های دانلود رایگان نرم افزار بگردید. تنها با تهیه این بسته به سادگی می توانید تمامی نرم افزارهای کاربردی رایانه خود را، در هر حیطه ای که فکرش را بکنید، بدست آورده و با راهنمای پارسی و ساده ای که خود برنامه به شما می دهد، اقدام به نصب و استفاده از آن بروی رایانه خود کنید. علاوه بر آن این لوح ها دارای برنامه های Bootable هم هستند که درون این بسته نام آنها ذکر شده است.

مجموعه نرم افزاری لرد 9

مجموعه نرم افزاری LORD 9

برای این که قادر باشید از رایانه خود استفاده کنید، باید برای هر کاری نرم افزار همان کار را نصب کنید. مثلاً اگر می خواهید اقدام به ساخت برنامه های پویانمایی یا انیمیشن کنید و یا یک تصویر را ویرایش کنید، باید یک نرم افزار گرافیکی را بروی رایانه خود نصب کنید. اگر هم می خواهید فیلم بسازید، بازی طراحی کنید، متن حرفه ای را ویرایش کنید، یا هر کار دیگری که جزء نیاز شماست، انجام دهید، باید نرم افزار تخصصی همان کار را بروی سیستم خود نصب نمایید.

اما برای تهیه این برنامه ها باید چکار کرد؟ یکی از معروف ترین این کارها، استفاده از اینترنت برای بارگیری یک نرم افزار است که باید درون یک موتور جستجو نام همان نرم افزار را با پیشوند دانلود جستجو کنید و سپس آن را بارگیری نمایید. اما همیشه این روش برای بیشتر کاربران رایانه جواب نمی دهد. چرا که بیشتر کاربران رایانه در ایران از اینترنت کم سرعت و بی کیفیت استفاده می کنند که امکان دانلود نرم افزارهای سنگی را نمی دهد. پس باید به فکر یک چاره بود! بهترین کار بدین منظور استفاده از بسته های نرم افزاری کامل است که برای هر کاری یک پیشنهاد به شما می دهد. و شما باید آن نرم افزار پیشنهادی را نصب کنید.

مجموعه نرم افزاری لرد ۹ که شامل ۱۲ حلقه DVD است، این برنامه های کاربردی را به صورت دسته بندی شما به شما تحویل می دهد. درون هر دی وی دی شما با دسته هایی از نرم افزارهای رایانه ای مواجه هستید که به راحتی می توانید برنامه خاص خود را از میان آنها بیابید، و سپس اقدام به نصب آنها بروی رایانه خود کنید.

LORD 9 دارای یک راهنمای پارسی است که در همان اولی که یک لوح را داخل رایانه می گذارید، یک پنجره خودبازشو برایتان باز میشود و به صورت کامل شما را، برای استفاده از لرد ۹ راهنمایی می کند. این راهنمایی شامل استفاده از گزینه های جستجوی نرم افزار مورد نظر در تمام لوح های فشرده شده است. پس علاوه بر جستجو در تمامی حلقه ها، می توانید درون همان لوح هم جستجویی را انجام داده و پس از پیدا کردن آن، با یک کلیک آن نرم افزار را نصب کنید.

یکی از مشکلاتی که بیشتر کاربران رایانه با آن دست و پنجه نرم می کنند، فعال نشدن نرم افزار پس از نصب آن است که در این بسته به شما نحوه فعال سازی هر کدام از نرم افزارهای رایانه ای خدمت شما شرح داده شده است. نحوه فعال سازی نرم افزار، بیشتر شامل وارد کردن یک کد فعال سازی داخل برنامه است که با دریافت این کد از داخل بسته لرد ۹ امکان پذیر است. دیگر روش های فعال سازی استفاده ای کیچن یا کرک است که داخل مجموعه نرم افزاری لرد ۹ به صورت مجتمع و همراه با هر کدام از نرم افزارها به شما تحویل داده می شود.

با تهیه این بسته نرم افزاری لرد ۹ به هزاران نرم افزار با کیفیت بالا دسترسی خواهید داشت. فراموش نکنید که این بسته کاملاً اصل است و به صورت بسته بندی شکیل به شما تحویل داده می شود. برای تهیه مجموعه نرم افزاری لرد ۹ می توانید بروی دکمه خرید کالا کلیک کرده و پس از تحویل کالا درب منزل یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۱۰،۰۰۰ تومان

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *