مجموعه نرم افزارهای مهندسی عمران

امروزه رایانه ها در هر زمینه ای وارد شده اند و کار انسان را ساده تر از قبل کرده اند. برای این منظور باید به فکر استفاده از نرم افزارهای رایانه ای باشیم که هر کدام برای انجام کار خاصی ساخته شده اند. در هر علمی برنامه های رایانه خاصی وجود دارد. در مهندسی عمران و نقش کشی ساختمان هم شما باید قادر باشید از نرم افزارهای تخصصی خود استفاده کنید تا فردی خبره تلقی شوید. به همین منظور اولین قدم تهیه اینگونه نرم افزارهاست که ما در مجموعه نرم افزارهای مهندسی عمران به شما تقدیم می کنیم.

مجموعه نرم افزارهای مهندسی عمران

مجموعه نرم افزارهای مهندسی عمران

در این مجموعه نرم افزارهای قدرتمند طراحی ساختمان و نقشه کشی برای دانشجویان ساختمان جمع آوری شده است. همچنین نرم افزارهای تجزیه و تحلیل و طراحی سازه های فلزی، بتنی، چوبی، آلومینیومی و سازه های ترکیبی، بتنی و فولادی، دیوار حامل، صفحه ستون هم وجود دارند.

این محصول دارای مجوز به شماره ۶۸۳۱۲۲۵۶ می باشد که در ۳ حلقه DVD برای شما گردآوری شده است. با دارای بودن این بسته دیگر نیازی نیست برای بدست آوردن نرم افزارهای مورد نیاز خود، در به در به هر کجا سر بزنید. یک بار برای همیشه نرم افزارهای مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

بدین منظور می توانید به صورت خرید اینترنتی، با کلیک بروی دکمه خرید کالا، اول محصول را که حاوی یک بسته سه حقله ای لوح فشرده با بسته بندی شکیل است را درب منزل یا محل کار تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۱۴،۰۰۰ تومان

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *