مجموعه نرم افزارهای آیفون ۲۰۱۳

آیفون نام یک دستگاه ابداعی شرکت اپل است که امروزه یک گوشی هوشمند حرفه ای است که هر کسی که می خواهد به صورت حرفه ای کارهای خود را در طول روز انجام دهد، داشتن آیفون برای او ضروری است. به همین دلیل اول از هر کاری باید نرم افزارهای مورد نظر خود را برای انجام دادن این وظایف بیابد. برای پیدا کردن نرم افزارهای آیفون راه های مختلفی وجود دارد. ولی شاید بهترین راه این باشد که شما یک بسته که حاوی ۲ عدد DVD است را تهیه کرده تا تمامی این برنامه های کاربردی آیفون را یکجا در اختیار داشته باشید.

مجموعه نرم افزارهای آیفون 2013

مجموعه نرم افزارهای آیفون ۲۰۱۳

نرم افزارهای مختلف و با کارایی بالایی برای گوشی های هوشمند آیفون وجود دارد. اگر اگر فکر می کنید که نمی توانید از تمام قابلیت های آیفون خود استفاده کنید، این بدین دلیل است که نرم افزار مورد علاقه و ضروری خود را بروی آن نصب نکرده اید. به همین دلیل ضروری است که از برنامه های کاربردی گوشی آیفون خود مطلع بوده و اقدام به نصب و استفاده از آنها کنید.

بدین منظور ما بسته مجموعه نرم افزارهای آیفون ۲۰۱۳ را معرفی می کنیم که جدیدترین برنامه های آیفون را در خود جای داده است و شما با تهیه آن به راحتی می توانید برنامه های مد نظر خود را نصب نموده و از آنها استفاده کنید. این مجموعه شامل بازی های زیبا و با کیفیتی هم می باشد که در اوقات فراغت هم میتوانید وقت خود را به این صورت پر کنید. البته فراموش نکنید که بازی کردن جز هدر دادن زمان چیز دیگری نصیب شما نمی کند، مگر این که یک چیزی بیاموزید.

تمامی برنامه هایی که فکر می کنید آیفون شما نیاز دارد را در یک بسته حاوی ۲ عدد DVD دریافت کنید.

نرم افزارهای موجود در این بسته شامل برنامه های پیش بینی آب و هوا، پزشک همراه، ابزارهای شبکه و اینترنت، قالب های متفاوت، برنامه های گرافیکی و نقاشی و عکاسی و … می باشد، که مجموعه ای از برنامه های بسیار عالی این گوشی را به شما تقدیم می کند، که در کنار آن بازی های مهیج هم جزئی از این بسته است.

برای تهیه مجموعه نرم افزارهای آیفون ۲۰۱۳ میتوانید به صورت خرید اینترنتی اقدام نموده و بروی دکمه خرید کالا کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۱۲،۰۰۰ تومان

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *