مجموعه نرم افزارهای آماری SPSS 2008

بسته مجموعه نرم افزارهای آماری SPSS 2008 حاوی تمامی نرم افزارهای تجزیه و تحلیل آماری است که شما برای انجام تحقیقات آزمایشی خود به آنها نیاز خواهید داشت. همانطور که می دانید تجزیه و تحلیل اطلاعات آماری در بین دانشجویان و همچنین متخصصین و دانش پژوهان از اهمیت خاصی برخوردار است. برای این که بتوان از نتیجه یک طرح باخبر شد، باید رکوردهایی را جمع آوری کرد، و آنها را آنالیز نمود. امروزه کار آنالیز این داده های خام را نرم افزارهای رایانه به سهولت هر چه بیشتر برای ما انجام می دهند. بسته نرم افزارهای SPSS یکی از نرم افزارهای معروف تجزیه و تحلیل آماری در جهان است که در اینجا شما میتوانید این بسته را تهیه نمایید.

مجموعه نرم افزارهای آماری SPSS 2008

مجموعه نرم افزارهای آماری SPSS 2008

یکی از مجموعه نرم افزارهای قدرتمند در زمینه تحلیل آماری و مدیریت داده SPSS است که شامل برنامه های رایانه ای مختلفی جهت انجام کارهای تجزیه و تحلیلی است. در خیلی از مواقع برای این که بتوانیم نتیجه چند تیمار را اندازه گیری کنیم و همچنین بهترین گزینه را انتخاب کنیم، باید طرح های مختلفی را آزمانیش نمایید و با توجه به نتیجه آن تصمیم گیری کنیم. اما بهترین کار این است که از رایانه کمک گرفته و کار را راحتتر از قبل به اتمام برسانیم.

تمامی نرم افزارهای آماری SPSS را به صورت یکجا همراه با نصب پارسی یکجا داشته باشید.

در مجموعه نرم افزارهای آماری SPSS 2008 شما تمامی نرم افزارهای این گروه را به صورت یکپارچه در اختیار خواهید داشت و از مقطع کارشناسی تا مقطع دکترا می توانید از آنها برای طرح های مطالعاتی خود استفاده کنید. این بسته شامل نرم افزار قدرتمند در زمینه تحلیل آماری و مدیریت داده است که با تهیه آن می توانید به صورت ساده بروی رایانه خود نصب کنید.

نسخه برنامه های موجود در این بسته ۱۶٫۰ است که دارای راهنمای نصب پارسی است. به راحتی می توانید مراحل نصب را پی گرفته و آن را بروی رایانه خود نصب کنید.

همینک می توانید با کلیک بروی دکمه خرید کالا، به صورت اینترنتی مجموعه نرم افزارهای آماری SPSS 2008 را خریداری نمایید. پس از دریافت کالا، آنوقت می توانید مبلغ این محصول را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۳،۲۰۰ تومان

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *