مجموعه موسیقی های آرام بخش

خیلی از افراد روزانه به دنبال موسیقی های بدون کلام ملایم و آرام بخش می گردند. به همین منظور شاید سایت های مختلفی را زیر پا می‌گذارند که دانه دانه این آهنگ ها را جمع آوری کنند. به همین دلیل ما در اینجا به شما مجموعه موسیقی های آرام بخش را معرفی می‌کنیم که کار شما را در جمع آوری موسیقی های بی کلام راحت می‌کند. این مجموعه بیش از ۱۵۰ آهنگ بی کلام ملایم دارد که به مدت ۱۲ ساعت می‌رسد.

مجموعه موسیقی های آرام بخش

مجموعه موسیقی های آرام بخش

برای دیدن ادامه جزئیات و تهیه آن به روش خرید اینترنتی، به ادامه نوشته مراجعه کنید.

این مجموعه موسیقی های آرام بخش، به درد کسانی می‌خورد که می خواهند از آرامش در بیشتر مواقع استفاده کنند. موسیقی های آرام بخش به انسان حس آرام کنندگی را می دهند. به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می دهند که در منزل، پشت رایانه، درون خودرو و یا هر کجای دیگر از این گونه موسیقی ها به جای آهنگ های کوبنده استفاده کنند که برای جسم و روح مضر می‌باشد.

خیلی  از اماکن به این گونه موسیقی ها برای موسیقی بطن نیاز دارند، که معمولاً به صورت تکراری پخش میشود. این اماکن، مکان های عمومی از قبیل فروشگاه ها، سالن و … هستند. پس با تهیه مجموعه موسیقی های آرام بخش به این هدف خود هم برسید و از این نظر هم از آن استفاده کنید.

بیش از ۱۵۰ موسیقی آرام بخش با فرمت MP3 با بیش از ۱۲ ساعت موسیقی آرام بخش و بی کلام

این مجموعه که دارای ۱۵۰ پرونده موسیقی است، به صورت یک عدد لوح فشرده CD عرضه می‌شود که این لوح قابل خوانده شدن در دستگاه های صوتی تصویری خانگی و هر نوع دستگاه دیگر است. این محصول دارای مجوز به شماره ۶۵-۲۱۴۵۳۵ می‌باشد.

برای تهیه بسته موسیقی های آرام بخش می‌توانید با کلیک بروی دکمه خرید کالا مشخصات خود را پر کنید، و پس از تحویل کالا درب منزل، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۵،۵۰۰ تومان

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *