مجموعه فیلم های آموزش تکواندو

تکواندو ورزش ملی کره جنوبی و دارای بیشترین تعداد ورزشکاران در میان ورزش های رزمی در سراسر دنیاست. در ایران هم به این ورزش بسیار پرداخته می شود و جوانان و نوجوانان زیادی در این زمینه مشغول کسب فنون و مهارت های لازم هستند. شاید شما هم یکی از علاقه مندان به این ورزش هستید و می خواهید ورزش تکواندو را بیاموزید. ما به شما مجموعه آموزش تکواندو را پیشنهاد می کنیم که به صورت چندرسانه ای اقدام به آموزش تکواندو به شما می کند. در این مجموعه فیلم هایی جهت آموزش تکواندو وجود دارد که تمامی آنها دوبله فارسی می باشند.

مجموعه فیلم های آموزش تکواندو

مجموعه فیلم های آموزش تکواندو

فنون تکواندو از ورزش های سنتی تاریخ کره استخراج و پس از جنگ جهانی دوم با کوشش اساتید هنر های رزمی کره جنوبی در قالب یک ورزش رزمی مدرن به دنیای هنرهای رزمی عرضه شده است. پس از آن هم شما شاهد این هستید که مسابقات محلی و حتی جهانی برای تکواندو برگزار می شود که کشورهای زیادی در این حیطه برای خود تیمی تربیت می کنند.

این مجموعه شامل نرم افزاری چندرسانه ای جهت آموزش تکنیک ها و فنون این رشته ورزشی با استفاده از فیلم های دوبله به فارسی می باشد. شما با تهیه این بسته به راحتی می توانید با دیدن فیلم های با کفیت که توسط اساتید این رشته تهیه شده است، در کوتاه ترین زمان تکواندو را بیاموزید و مهارت های خود را ترفیع دهید.

مجموعه فیلم های آموزش تکواندو به صورت نسخه اصلی و با بسته بسته بندی شکیل به شما از طریق پستی تحویل داده خواهد شد. برای خریداری این مجموعه هم می توانید بروی دکمه خرید کالا کلیک کرده و پس از دریافت آن درب منزل یا محل کار، مبلغ آن را می توانید به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۷،۹۰۰ تومان

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *