فیلم های آموزش windows Server 2008

سیستم عاملی وجود دارد، به نام windows Server 2008 که کار آن مدیریت رایانه هایی است که به عنوان سرویس دهنده به صورت حرفه ای کار خود را انجام می‌دهند. به همین دلیل باید از امکانات پیشرفته تر و پایدارتری نسبت به سیستم عامل های دیگر برخوردار باشند. کار کردن با windows Server 2008 کمی متفاوت تر از ویندوز معمولی است و این به دلیل داشتن همان امکانات بیشتری است که دیگر نسخه های سیستم عامل ویندوز ندارند. اگر فکر می کنید که باید این نسخه از ویندوز را یاد بگیرید، به شما بسته فیلم های آموزش windows Server 2008 را پیشنهاد می کنیم که تمامی مباحث را به صورت چندرسانه ای به شما می آموزد.

فیلم های آموزش Windows server 2008

فیلم های آموزش Windows server 2008

آموزش چندرسانه ای از بهترین شیوه های آموزش در جهان امروز است. به طوری که سرعت یادگیری به این شیوه به مراتب بیشتر از روش های سنتی است. اگر شما هم می خواهید در یادگیری سرعت خوبی داشته باشید، بهتر است از آموزش های چندرسانه ای استفاده کنید.

یکی از این آموزش های چندرسانه ای که به بحث آموزش ویندوز سرور اختصاص دارد، فیلم های آموزش windows Server 2008 می باشد که به صورت تصویری و بدون محدودیت در دفعات نصب و اجرا، شما می توانید مباحث لازمه را از روی آن بیاموزید.

اگر شما مدیر شبکه یا سرویس دهنده های تحت وب هستید، حتماً می دانید که باید از سیستم عامل هایی جدای از سیستم عامل های معمولی استفاده کنید. یکی از این سیستم عامل ها windows Server 2008 می باشد. این سیستم عامل محصولی از شرکت مایکروسافت است که با استفاده از فناوری های روز ساخته شده است و دارای امکانات پیشرفته و در عین حال ساده و کاربردی است.

شباهت این سیستم عامل با دیگر سیستم عامل های شرکت مایکروسافت، باعث شده است که بیشتر کاربران با کار کردن با این نسخه از ویندوز مشکلی نداشته باشند، بلکه از کار کردن با آن لذت هم ببرند. به همین دلیل پیشنهاد بیشتر افراد حرفه ای برای مدیریت سرور استفاده از ویندوز سرور ۲۰۰۸ می باشد که می توان گفت جزء نسخه های جدید ویندوز سرور است. به همین دلیل ای امکانات امنیتی و مدیریتی پیشرفته ای هم برخوردار است.

اگر می خواهید شما هم به بحث استفاده از Windows Server 2008 مسلط شوید، به شما پیشنهاد می کنیم که بسته فیلم های آموزش windows Server 2008 را از دست ندهید که به صورت یک بسته اصلی به شما به صورت پستی تحویل داده می شود. این بسته حاوی دو عدد CD و یک حلقه DVD، به همراه نسخه کامل Windows Server 2008 می باشد.

پس برای خریداری فیلم های آموزش windows Server 2008 می توانید بروی دکمه خرید کالا، کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۱۲،۰۰۰ تومان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *