فیلم های آموزشی حرکات تمرینی حرفه ای ژیمناستیک

اگر شما علاقه زیادی به ورزش ژیمناستیک دارید و می خواهید در این کار به صورت حرفه ای ظاهر شوید، حتماً می بایستی اقدام به دیدن فیلم های اساتید این کار کنید تا با فنون جدید و اساسی ژیمناستیک آشنا شوید. در بسته فیلم های آموزشی حرکات تمرینی حرفه ای ژیمناستیک شما تمرینات و حرکات تکنیکی را می بینید که برای مربیان و علاقه مندان به ورزش ژیمناستیک بسیار کاربردی است.

فیلم های آموزشی حرکات تمرینی ژیمناستیک

فیلم های آموزشی حرکات تمرینی ژیمناستیک

ژیمناستیک شامل حرکات مختلفی است که با ابزارهای مختلفی شامل خرک، حلقه و … قابل انجام است و آمادگی فرد را در انجام حرکات سخت و قابل انعطاف نشان می دهد. به همین دلیل اول باید با اصول این ورزش هیجان انگیز آشنا شد و سپس اقدام به تمرین کرد تا پس از مدتی به سطح قابل قبولی از این ورزش یعنی ژیمناستیک رسید. در این بسته آموزشی که شامل فیلم های ژیمناستیک وجود دارد، شما با دیدن این مهارت ها به سطح حرفه ای خود خواهید افزود. اگر هم تازه کار هستید، به راحتی می توانید با دنبال کردن این آموزش ها مهارت خود را افزایش دهید.

از شاخصه های عالی این بسته آموزشی می توان به تجزیه و تحلیل حرکات افرادی اشاره کرد که خود صاحب نظر در ژیمناستیک هستند. یعنی پس از این که یک فرد یک فن را اجرا می کند، با استفاده از نمودار ها و نرم افزارهای رایانه ای، آن حرکت مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. بدین صورت شما بدون اینکه نگران چگونگی انجام کار باشید، به راحتی هر چه تمام تر از اعماق آن کار سر درآورده و به صورت عمقی با آن حرفه و حرکت آشنا خواهید شد.

از دیگر مشخصات فیلم های آموزشی حرکات تمرینی حرفه ای ژیمناستیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دوره کامل آموزش ژیمناستیک زیر نظر فدراسیون جهانی و توسط بهترین قهرمانان جهان
شامل آموزش تمرینات و حرکات تکنیکی ژیمناستیک
و تحلیل علمی حرکات ژیمناستیک با نمودارها و نرم افزارهای رایانه‌ای
حرکات مختلف با خرک و حلقه و …
قابل استفاده کلیه مربیان و علاقه مندان به رشته ورزشی ژیمناستیک
به زبان اصلی و کاملا تصویری و کاربردی

این فیلم ها درون ۳ حلقه CD است که درون اجرا کننده های خانگی هم قابل پخش است. این مجموعه به شماره مجوز ۱۵۵/۶۳۷۴۲۰ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، آماده تحویل به شما به سبک پستی است. یعنی شما اول کالا را درب منزل تحویل گرفته و پس از آن مبلغ آن را به مامور پست می پردازید. برای این کار هم بایستی بروی دکمه خرید کالا کلیک نمایید.

قیمت : ۶،۵۰۰ تومان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *