فیلم های آموزش حرفه ای بوکس

بوکس از ورزش های هیجانی است که بسیاری از افراد زمان خود را می گذارند که این ورزش را بیاموزد و از آن استفاده کنند. به همین دلیل به شما در اینجا، بسته فیلم های آموزش حرفه ای بوکس به زبان اصلی را آماده کرده ایم که توسط دو استاد مشهور بوکس به نام های Everlast و Michael Olajide تهیه شده است. شما با دیدن فیلم های آموزش بوکس که در قالب یک عدد DVD به شما تحویل داده می شود، در کمترین زمان ممکن بوکس را می آموزید و می توانید تمارین آن را هم در این بسته مشاهده کنید.

فیلم های آموزش حرفه ای بوکس

فیلم های آموزش حرفه ای بوکس


بسته آموزش بوکس به نام اصلی Everlast Advanced Boxing Workout که به پارسی آموزش و تمرین بوکس به صورت حرفه ای است، فیلم هایی را در خود گنجانده است که به آسانی می توانید با مشاهده کرده آنها، تمارین و آموزش های بوکس را مشاهده کرده و سپس پس از این که خودتان اقدام به تمرین نمودید، می توان گفت که خود شما دیگر می توانید بوکس را حرفه ای کار کنید. این بدین دلیل است که این فیلم های آموزشی توسط اساتید مجرب این حوزه ساخته شده است و به راحتی می توانید فنونی را از آنها بیاموزید که در هیچ کجای دیگر گفته نمی شود.

در این بسته آموزش حرفه ای بوکس ، شما با موضوعاتی همچون سرعت کیسه ها، کیسه های سنگین، طناب و … آشنا می شوید. این بسته شامل ۱ لوح DVD است که به راحتی قابل اجرا در دستگاه های مختلف است، و دارای شماره مجوز ۱۵۵/۶۷۱۸ از وزارت ارشاد می باشد.

برای خرید بسته فیلم های آموزش حرفه ای بوکس به راحتی می توانید بروی دکمه خرید کالا کلیک کرده، و پس از دریافت بسته درب منزل یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۴،۰۰۰ تومان

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *