فیلم آموزش ماساژ ۲

یکی از اهداف ماساژ، ایجاد آرامش فیزیکی روانی است که معمولاً شما هم این تجربه را داشته اید که پس از یک ماساژ خوب، بدن خود را تازه احیا شده یافته اید. با ماساژ تمامی فضولاتی که درون سلول های بدن قرار گرفته اند، به راحتی و سریع از حالت عادی خارج می‌شوند. به همین دلیل بدن حس طراوت خود را دوباره باز می‌یابد. فیلم آموزش ماساژ یک بسته آموزشی است که به شما نحوه درست و عملی ماساژ دادن را آموزش می‌دهد.

فیلم آموزش ماساژ به صورت علمی و عملی

فیلم آموزش ماساژ به صورت علمی و عملی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزش ماساژ، با ادامه نوشته همراه ما باشید.

در زمان های قدیم در همین ایران خودمان، گرمابه هایی وجود داشته قسمتی از کار دلاکان در این اماکن، مالش و ماساژ بدن بود. این امر توسط حکیمان آن زمان بسیار سفارش می‌شد. اما امروزه می‌بینیم که آن سنت های زیبا از میان رفته اند و دوباره با شیوه جدیدی در حال ظهور هستند، اما نه به کیفیت اولیه.

ماساژ دادن حس تازگی را به ما هدیه می‌دهد. اگر فکر می‌کنید که پس از یک روز خسته کننده چگونه می‌توان، خستگی آن روز را از بدن به در کرد، باید در فکر یک ماساژ درست و حسابی باشید.

در بسته فیلم آموزش ماساژ شما با نحوه ماساژ علمی و عملی آشنا می شوید که باعث افزایش طول عمر می شود. افزایش طول عمر، بدین دلیل که سلول های بدن در حالت عادی، برای دفع مواد ضائد خود، نیاز به زمان دارند. ولی محرکی به نام ماساژ و تحرک و ورزش این روند را تسریع می کنند. به همین دلیل سلول های بدن همواره دارای مواد مغذی برای استفاده هستند و عاری از هر گونه مواد خستگی زا هستند. ماساژ دادن یکی ار بهترین کار هاست که به افزایش طول عمر منجر می‌شود.

برای تهیه سی دی آموزش ماساژ یا بسته فیلم آموزش ماساژ بهتر است که فقط بروی دکمه خرید کالا، کلیک کنید و پس از پر کردن مشخصات خود، کالای آموزشی را به صورت پستی درب منزل یا محل کار تحویل گرفته، و پس از آن مبلغ آن را به مامور پست بپردازید. پس از همین الان آموزش ماساژ را به صورت فیلم داشته باشید. این محصول و دیگر محصولات فروشگاه خرید اینترنتی دارای ضمانت هستند.

قیمت : ۷،۹۰۰ تومان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *