فیلم آموزش ماساژ ۱

خستگی های روزمره باید به طریقی از بدن ما خارج شوند. معمولاً با فعالیت های خواسته و ناخواسته این اتفاق خوش آیند می‌افتد. در غیر این صورت شاید با انبوهی از موارد منفی روبرو شویم که زندگی ما را دچار اختلال می‌کند. یکی از این ابزارها ماساژ است که به رفع خستگی و حتی افزایش طول عمر کمک می‌کند. در اینجا به بسته ای به نام فیلم آموزش ماساژ نسخه اول آن را ارائه می‌کنیم که روش ماساژ چیگانگ را به صورت بصری آموزش می‌دهد. به این ترتیب این بسته می‌تواند بهترین هدیه برای مزدوجین و همچنین برای همسرتان باشد.

فیلم آموزش ماساژ

فیلم آموزش ماساژ

برای تهیه بسته فیلم آموزش ماساژ با ادامه نوشته همراه باشید.

بخش عظیمی از خستگی های ما در شبانه روز، به صورت انرژی های منفی در بدن ذخیره می‌شوند. در اینجاست که باید به فکر دفع این موارد مضر از بدن کنیم. یکی از این موارد که جزء بهترین آنها می‌باشد، ماساژ بدن به روش صحیح و اصولی می‌باشد.

حتماً برایتان پیش آمده است که کسی شروع به ماساژ شما کند، و پس از مدتی یک احساس بسیار خوبی به شما دست میدهد که بسیار ارزشمند است. با این کار علاوه بر خستگی جسمی و روحی، تمامی سم های بدن به نوعی دفع می‌شود و بدن شما آماده برای شروعی دوباره می‌گردد.

در این آموزش، ماساژ چیگانگ با خود ماساژ دهی، معرفی شده است. چینگانگ یک نوع ماساژ دهی معروف و نوین است که به هر نوع مطالعه یا تمرینی که مربوط به انرژی های بدن می شوند، اطلاق می گردد. در تمرینات و حرکات آموزشی این برنامه مفهوم واقعی چیگانگ واصطلاحات علمی ماساژ را درک کرده و نیز در می‌یابیم که چرا بعد از اتمام یک ماساژ علمی و اصولی، آرامش ذهن و جسم در ما ایجاد می‌شود.

ماساژ چیگانگ انرژی های مفید را از طریق تنفس صحیح به طور همزمان در بدن پخش کرده و انرژی‌هایی که سلامت و زندگی ما را به مخاطره می‌اندازد را به بیرون هدایت می‌کند. این گونه است که به طول عمر انسان کمک کرده و زندگی سراسر نشان را به شما هدیه می‌دهد.

برای تهیه بسته فیلم آموزش ماساژ نسخه ۱ آن، می‌توانید به شیوه پستی عمل کرده و با کلیک بروی دکمه خرید کالا، عملیات خرید را تکمیل کرده و پس از دریافت سی دی آموزش ماساژ درب منزل یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۷،۹۰۰ تومان

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *