فیلم آموزش بازسازی و تعمیر منازل

در این قسمت از سایت نرم افزار آموزشی، خدمت شما بسته فیلم آموزشی بازسازی و تعمیر منازل معرفی می‌گردد که بوسیله آن می توانید خانه های قدیمی و فرسوده را خود بازسازی نمایید. در این بسته که خدمت شما فیلم های آموزشی از نحوه بازسازی و تعمیر منازل آموزش داده می‌شود، شما می‌توانید با مهارت هایی که بدست می آورید به کیفیت خانه و منزل خود بیافزایید. علاوه بر این که این کار را می‌توانید به عنوان یک شغل پردرآمد هم دنبال کنید.

فیلم آموزش بازسازی و تعمیر منازل

فیلم آموزش بازسازی و تعمیر منازل

برای دیدن دیگر جزئیات فیلم آموزش بازسازی و تعمیر منازل به ادامه نوشته بروید.

بسته آموزشی بازسازی و تعمیر منازل که حاوی فیلم های به زبان اصلی می باشد، حاوی فیلم های بخش بندی شده به زمان های ۳۰ دقیقه ای است که هر یک درون یک پرونده قرار گرفته است.

این محصول کار شبکه ملی کانادا است که تا به حال به زبان های مختلفی ترجمه شده است و در کشورهای مختلف مورد استقبال قرار گرفته است. شما با دیدن فیلم های این بسته آموزشی می‌توانید به مهارت های بازسازی منازل مسکونی دسترسی داشته باشید.

اگر چه زبان این فیلم انگلیسی است، ولی تمامی کارهایی که شما برای بازسازی خانه فرسوده خود باید انجام دهید را به صورت تصویری می‌توانید ببینید. تمامی مراحل سنگ فرض، دیوار چینی، تزئینات داخلی و خارجی خانه به صورت تصویری به شما نشان داده می‌شود.

گرفتن ایده پس از دیدن فیلم های این بسته آموزشی بهترین کاری است که شما می‌توانید انجام دهید. اگر چه که میتوان دقیقاً همان کارهایی که آموزش داده می‌شود هم انجام داد. حتی اگر خود نمی خواهید دست بکار شوید، با دریافت نکات این فیلم ها، اقدامات لازم را بوسیله یک بنای معمار می توانید بروی منزل خود اعمال کنید و ظاهر و استحکام بنای خود را بالا ببرید.

این بسته برای افراد کارآفرین هم توصیه می‌شود، چرا که شما با دیدن فیلم های آموزشی آموزش بازسازی و تعمیر منازل می‌توانید به این کار به عنوان یک شغل نگاه کنید و از آن کسب درآمد کنید. البته این به شما هم بستگی دارد که آیا می‌خواهید همچین کاری را انجام دهید یا خیر. پس اگر مشتاق شده اید که این بسته آموزشی را که حاوی ۳۱۵ دقیقه فیلم آموزشی است را دریافت کنید و سپس مبلغ آن را پرداخت نمایید، بروی دکمه خرید پستی زیر کلیک کنید و مشخصات خود را به صورت واضح برای دریافت کالا در اولین زمان ممکن وارد نمایید.

قیمت : ۶,۹۰۰ تومان

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه‌

  1. سلام
    فیلم نصب حفاظ شاخ گوزنی برای روی دیوار خانه ندارید؟

  2. فیلم خوب و آموزنده ای هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *