سریال آموزش زبان Extra

سریال آموزش زبان Extra از مجموعه های معروف برای یادگیری زبان است که شما با دیدن فیلم می‌تواند زبان را به شیوه ای کاملاً سمعی و بصری یاد بگیرید. آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده ای که با دیدن فیلم میتوانید بدون هیچ خرج و زحمت اضافی زبان انگلیسی یاد بگیرید؟ سریال آموزشی زبان Extra از محصولات معروف دراین زمینه است که شما می توانید این محصول را همینک با قیمت ۶,۵۰۰ تومان در دو عدد DVD مجتمع شده خریداری کنید. فایل های دیالوگ را هم همراه این فیلم دریافت می‌کنید که بتوانید همراه با دیدن فیلم از گفته ها سر در بیاورید.

سریال آموزش زبان Extra

سریال آموزش زبان Extra

این نسخه از سریال آموزش زبان Extra کاملاً اصل می باشد و با قیمت باورنکردنی به فروش می‌رسد. همینک می‌توانید یک نسخه Original از این بسته آموزش زبان را تهیه فرمایید.

مجموعه ای جذاب جهت آموزش زبان انگلیسی، سریال دیدنی و جذاب. لطفا آنقدر غرق زیبایی فیلم نشوید که یادگیری زبان را فرآموش کنید.
سرگرمی در خدمت یادگیری علم، بهترین ایده آموزش سال ۲۰۱۰٫ با دیدن این سریال فوق العاده با آسانترین روش زبان یاد بگیرید.
هم سرگرم شوید هم بدون صرف وقت اضافی زبان یاد می‌گیرید.

Extr@ Learning English نام مجموعه ای است بسیار جالب و آموزنده جهت آموزش زبان انگلیسی برای سنین مختلف که با روشی نوین تولید شده است. این مجموعه محصول کانال Rai Educational بوده که یکی از برترین کانال های آموزشی در سطح دنیا می‌باشد. از طرفداران سرسخت این کانال می توان به کودکان و نوجوانان اشاره نمود که به برنامه های آن بسیار علاقه مند هستند. زیرا این کانال هم یک کانال تفریحی است و هم در کنار تمامی برنامه هایی که پخش می کندهدفی دیگر نیز به دنبال دارد.

آن هدف چیزی نیست جز آموزش زبان انگلیسی با زبانی بسیار ساده برای سنین مختلف مخصوصا کودکان و نوجوانان. اگر به یکی از کودکان ، نوجوانان و یا هر شخص دیگری که به تماشای این کانال می پردازد توجه کنید ، متوجه می شوید که بسیاری از اصطلاحات انگلیسی را درک کرده است و حتی می تواند به راحتی صحبت کند. مجموعه ی @Extr نیز توسط این کانال به صورت مجزا برای ۴ زبان مختلف (French, German, Spanish, English) و بین سال های ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۴ تولید و پخش شده است.
بهترین روش برای یادگیری زبان
روش تایید شده و تضمین شده
توسط بزرگترین مراکز آموزشی
این سریال در بسیاری از آموزشگاه های بزرگ دنیا
به عنوان کمک آموزش استفاده می شود
تلفظ صحیح و شمرده لغات جهت یادگیری بهتر شما

ما نیز برای شما عزیزان و همراهان نرم افزار آموزشی، زبان انگلیسی این مجموعه را انتخاب نموده‌ایم که شامل ۳۰ قسمت متنوع و آموزنده می‌باشد. شخصیت‌های زبان انگلیسی این مجموعه ۴ شخص به نام های هکتور، آنه، بریجت و نیک می‌باشند.

این سریال حاوی ۳۰ قسمت که هر قسمت همراه یه فایل word (متن قسمت) هست. داستان در مورد یه شخصیتی به نام هکتور هستش که از آرژانتین میآد به انگلستان و زبان انگلیسی بلد نیست. در طول این مجموعه با یه سری داستان‌های جالب که پیش میآد کم کم یاد می‌گیرد که چطوری انگلیسی صحبت کند.
این واقعاً امکان پذیر است که شما یک زبان جدید را بیاموزید!

هر قسمت به همراه یک فایل word حاوی تمام دیالوگ‌های سریال می‌باشد. در عصر فناوری و ارتباطات دیگر بهانه‌ای برای نیاموختن وجود ندارد. در هر شرایطی می‌توان زبان آموخت شما برای آموختن زبان نیاز چندانی به کلاس و یا معلم ندارید شما به تهیه این فیلم ها با هزینه بسیار کم زبان یاد بگیرید.

از EXTR@-TV بیشتر بدانیم : EXTR@-TV نام یک مجموعه‌ی تلویزیونی است که به ۴ زبان فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی و انگلیسی به طور جداگانه تولید شده است. این مجموعه آموزشی داستان ۴ دوست و اتفاقاتی که بین آن‌ها رخ می‌دهد را روایت می‌کند که با انگلیسی بسیار ساده می‌تواند یک پیشنهاد خوب برای یادگیری زبان انگلیسی باشد.

این مجموعه برای افراد با سطح زبان انگلیسی پاین و متوسط بسیار مناسب است. بیشتر زمان و موقعیت مجموعه در داخل یک خانه است وهر قسمت داستانی جداگانه دارد. در نسخه‌ی انگلیسی این مجموعه، ۴ شخصیت داستان : هکتور (یک آرژانتینی که آرام آرام انگلیسی اش خوب می‌شود)، آن، نیکولاس و بریجت حظور دارند.
آیا می‌دانید پیشنهاد اول معلمین خبره زبان دیدن فیلم های متعدد با زبان اصلی است! این سریال حاوی ۳۰ قسمت که هر قسمت همراه یه فایل word (متن قسمت) هستش. داستان در مورد یه شخصیتی به نام هکتور هستش که از ارژانتین میاد به انگلستان و زبان انگلیسی بلد نیست. در طول این مجموعه با یه سری داستان‌های جالب که پیش میاد کم کم یاد می‌گیره که چجوری انگلیسی صحبت کنه. از این پس همه می‌توانند زبان انگلیسی را یاد بگیرند. نسخه انگلیسی این مجموعه‌ی جالب و جذاب دارای ۳۰ اپیزود می‌باشد که به همراه هر قسمت متن مکالمات در قالب فایل ورد برای درک بهتر ارایه شده است. فایلهای تصویری از نوع AVI و دارای کیفیت A می‌باشد.

امید است که با تماشای این مجموعه روز به روز بتوانید زبان انگلیسی خود را قوی تر نموده و این زبان شیرین و کارآمد را بیش از پیش در خود تقویت و پرورش دهید. برای اولین بار در ایران در این مجموعه موضوعات به تفکیک و با حفظ ارتباط معنایی و داستانی ارائه می‌شوند و در هر سناریو بعد از پرداختن مقدماتی به موضوع درس به کمک صحنه‌های شبیه سازی، موضوعات به طور کامل به زبان آموز فهمانده می‌شوند.

سریال آموزشی زبان اکسترا

سریال آموزشی زبان اکسترا

رفتار طنزآلود و سرگرم کننده فیلم باعث می‌شود که یادگیری زبان به کمک این مجموعه بسیارشیرین وجذاب جلوه کند و انسان از تماشای مکرر درسها دچار خستگی نشود.

اطلاعاتی در مورد این مجموعه:

  • نام کامل مجموعه: extr@ Learning English
  • اجرای مجموعه: Andrew Bethell
  • محصول کشور: انگلیس
  • ساخت: کانال ۴
  • زمان تقریبی هر قسمت: ۲۴ دقیقه
  • تعداد قسمت ها: ۳۰ قسمت

شخصیت های مجموعه: (Javier Marzan – Hector),(Julie Buckfield – Annie),(Abby Simpson – Bridget),(Toby Walton – Nick)
۲dvd

Extr@ Learning English نام مجموعه ای است بسیار جالب و آموزنده جهت آموزش زبان انگلیسی برای سنین مختلف که با روشی نوین تولید شده است. این مجموعه محصول کانال Rai Educational بوده که یکی از برترین کانال‌های آموزشی در سطح دنیا می‌باشد. از طرفداران سرسخت این کانال می‌توان به کودکان و نوجوانان اشاره نمود که به برنامه‌های آن بسیار علاقه مند هستند. زیرا این کانال هم یک کانال تفریحی است و هم در کنار تمامی برنامه‌هایی که پخش می‌کند هدفی دیگر نیز به دنبال دارد.

آن هدف چیزی نیست جز آموزش زبان انگلیسی با زبانی بسیار ساده برای سنین مختلف مخصوصاً کودکان و نوجوانان. اگر به یکی از کودکان ، نوجوانان و یا هر شخص دیگری که به تماشای این کانال می‌پردازد توجه کنید ، متوجه می شوید که بسیاری از اصطلاحات انگلیسی را درک کرده است و حتی می تواند به راحتی صحبت کند. مجموعه ی @Extr نیز توسط این کانال به صورت مجزا برای ۴ زبان مختلف (French, German, Spanish, English) و بین سال های ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۴ تولید و پخش شده است.

بهترین روش برای یادگیری زبان، روش تایید شده و تضمین شده توسط بزرگترین مراکز آموزشی این سریال در بسیاری از آموزشگاه های بزرگ دنیا به عنوان کمک آموزش استفاده می‌شود. تلفظ صحیح و شمرده لغات جهت یادگیری بهتر شما ما نیز برای شما عزیزان و همراهان سی دی پرشین ، زبان انگلیسی این مجموعه را انتخاب نموده ایم که شامل ۳۰ قسمت متنوع و آموزنده می باشد. شخصیت های زبان انگلیسی این مجموعه ۴ شخص به نام های هکتور ، آنه ، بریجت و نیک می‌باشند.

این مجموعه برای افراد با سطح زبان انگلیسی پایین و متوسط بسیار مناسب است. بیشتر زمان و مکان مجموعه در داخل یک خانه است و هر اپیزود داستانی جداگانه دارد. در نسخه‌ی انگلیسی این مجموعه، ۴ شخصیت داستان : هکتور (یک آرژانتینی که آرام آرام انگلیسی اش خوب می‌شود)، آن، نیکولاس و بریجت حظور دارند.

نسخه انگلیسی این مجموعه‌ی جالب و جذاب دارای ۳۰ اپیزود می‌باشد که به همراه هر قسمت متن مکالمات در قالب فایل ورد برای درک بهتر ارایه شده است. فایلهای تصویری از نوع AVI و دارای کیفیت A میباشد. امید است که با تماشای این مجموعه روز به روز بتوانید زبان انگلیسی خود را قوی تر نموده و این زبان شیرین و کارآمد را بیش از پیش در خود تقویت و پرورش دهید.

برای اولین بار در ایران در این مجموعه موضوعات به تفکیک و با حفظ ارتباط معنایی و داستانی ارائه می شوند و در هر سناریو بعد از پرداختن مقدماتی به موضوع درس به
کمک صحنه های شبیه سازی، موضوعات به طور کامل به زبان آموز فهمانده می شوند. رفتار طنزآلود و سرگرم کننده فیلم باعث می‌شود که یادگیری زبان به کمک این مجموعه بسیارشیرین وجذاب جلوه کند و انسان از تماشای مکرر درسها دچار خستگی نشود.

قیمت : ۵،۵۰۰ تومان

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *