تبدیل آسان عکس به نقاشی با FotoSketcher

امروز می خواهم به شما نرم افزاری را معرفی کنم که کار آن تبدیل عکس های گرفته شده با دوربین به انوع و اقسام نقاشی های زیبا است. به راحتی هر چه تمام تر و تنها با چند کلیک ساده می توانید این کار را با ابزارهای کاربردی نرم افزار FotoSketcher انجام  دهید. در ضمن این نرم افزار کاملاً رایگان است و در هر زمنیه ای که می خواهید می توانید از آن استفاده کنید. در ادامه با دیگر جزئیات و خصوصیات این برنامه بسیار زیبا آشنا شوید.

تبدیل آسان عکس به نقاشی با FotoSketcher

تبدیل آسان عکس به نقاشی با FotoSketcher

با نرم افزار FotoSketcher شما می توانید عکس های خود را به نقاشی، ترسیمات و کارتون تبدیل کنید. حتماً تا به حال نقاشی هایی را دیده اید که بسیار زیبا طراحی شده اند و فکر کرده اید که طراح آن ساعت ها زمان را برای طراحی آن ها صرف کرده است. ولی امروزه با استفاده از نرم افزارهای رایانه ای این کار بسیار ساده شده است. فقط کافی است این نرم افزار تقریباً ۲۰ مگابایتی را بروی رایانه خود نصب کنید و از آن در جهت طراحی طرح های مورد نظر خود از عکس های گرفته شده با دوربین استفاده نمایید.

این نرم افزار برای سیستم عامل ویندوز، تمامی نسخه های آن، رایگان است و برای سیستم عامل مکینتاش نسخه ای ندارد. بیش از ۲۰ نوع سبک در این برنامه برای اعمال به عکس های شما وجود دارد که مهمترین آنها شامل آبرنگ، پاستل، رنگ روغن، قلم زنی، ترسیمات جوهری و خودکار و کارتون هستند.

حتی در کنار اینکه شما عکس خود را به این گونه سبک ها تبدیل می کنید، می توانید از ابزارهای بهبودی که در خود نرم افزار FotoSketcher وجود دارد هم استفاده کنید. تنظیماتی مانند افزایش کنتراست یا تفکیک پذیری تصویر، تیز کردن تصویر، تنظیم نور، تنظیمات اشباع رنگ و …. حتی می توانید قاب مورد نظر خود را به طرح اضافه کنید و یا به آن متن مورد نظر خود را بیافزایید.

نمونه کار نرم افزار FotoSketcher

نمونه کار نرم افزار FotoSketcher

طبق گفته سازنده خود نرم افزار، این برنامه فقط جهت سرگرمی ساخته شده است و یک پروژه سرگرم کننده است، به همین دلیل هم به آن لقب رایگان نسبت داده شده است. حتی در کنار این برنامه تبلیغ افزار یا دیگر برنامه های ناخواسته دیگر هم نصب نمی گردد و کاملاً امن است.

برای استفاده از این نرم افزار می توانید به صفحه دانلود FotoSketcher از سایت سازنده رفته و یک نسخه اصلی از این برنامه را برای نصب روی رایانه بارگیری نمایید(با کلیک بروی دکمه Direct download). پس از دریافت پرونده نصب، بروی آن دوبار کلیک کرده و مراحل نصب را دنبال کنید به همین راحتی شما صاحب یک کارخانه ساده اما کارا برای تبدیل عکس به نقاشی ها با سبک ها و ابزارهای مختلف شدید.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *