بسته نرم افزاری آموزش sketchup

نرم افزار Sketchup یک برنامه سه بعدی ساز است که توسعه دهنده آن شرکت بزرگ گوگل است. با استفاده از این نرم افزار شما می‌توانید طرح های سه بعدی خود را از ساختمان ها، مدل های قطعات و … طراحی کنید و سپس آنها را رنگ آمیزی نمایید. در اصل کار ساخت این نرم افزار از جانب گوگل، طراحی عوارض روی کره زمین توسط کاربران این شرکت است که از آن ها در نرم افزار Google Earth استفاده کند. اما بعدها به صورت یک نرم افزار مستقل و کاملاً حرفه ای، اما ساده عرضه شد که همینک شما هم می‌توانید از آن استفاده کنید. اگر فکر می کنید که نیاز به آموزش Sketchup دارید، ما به شما بسته آموزش جامع اسکچ آپ را پیشنهاد می‌کنیم که به صورت کامل اما ساده به شما طریقه کار با این نرم افزار را آموزش می‌دهد.

بسته نرم افزاری آموزش sketchup

بسته نرم افزاری آموزش sketchup

برنامه Sketchup یک نرم افزار مدل سازی ۳D برای محدوده عریضی از برنامه های کاربردی نظیر معماری، شخصی، مکانیک، طراحی بازی ویدئویی و … می‌باشد. این نرم افزار در یک نسخه رایگان که دارای امکانات محدود تر است، و یک نسخه حرفه ای عرضه شده است. اما شما می توانید نسخه حرفه ای sketchup 8 را از سایت های پارسی دانلود کنید.

این نرم افزار با اینکه از ابزارهای حرفه ای زیادی برخوردار است، ولی از سرعت رایانه شما نمی کاهد و از منابع سخت افزاری شما به مراتب کمتر از نرم افزارهای سه بعدی دیگر استفاده می کند. به عبارت دیگر این نرم افزار بسیار ساده و سبک اجرا می گردد. پس اگر رایانه شما از سخت افزارهای قدیمی هم استفاده می کند، هنوز امیدی است که نرم افزار Sketchup بروی آن به خوبی کار خودش را به رخ بکشد.

در این نرم افزار شما قادرید با انواع دوربین ها کار کنید و عکس ها و تصاویر را از آنها وارد رایانه و سپس این نرم افزار کنید. همچنین با دیگر نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ هم کاملاً تطابق دارد و به آسانی از آنها در کنار Sketchup میتوانید استفاده کنید. مثلاً بافت هایی را در فتوشاپ بسازید و آنها را وارد Sketchup کنید. حتی شما می توانید برای افزایش بهره وری این نرم افزار از افزونه هایی که توسط اشخاص ثالث نوشته می شوند هم استفاده کنید. پس باید به سایت سازنده رفته و یا در اینترنت جستجو کنید و تا به راحتی از امکانات این افزونه های برای نرم افزار Sketchup استفاده نمایید. این نرم افزار مدل های ساخته شده با نرم افزار ۳D Studio max را هم پشتیبانی می کند.

نرم افزار Sketchup را به صورت چندرسانه ای در این بسته که بالغ بر ۷ ساعت آموزش چندرسانه ای در ۳ حلقه CD است بیاموزید.

با این که کار با نرم افزار Scetchup بسیار ساده و راحت است، اما شاید نیاز داشته باشید زودتر از موعد این برنامه را برای ساخت نماهای سه بعدی و همچنین کاراکتر های سه بعدی یاد بگیرید، که ما به شما، بسته نرم افزاری آموزش Sketchup را پیشنهاد می کنیم.

آموزش جامع نرم افزار sketchup

آموزش جامع نرم افزار sketchup

این بسته آموزشی نرم افزاری از سایت خرید اینترنتی، به صورت چندرسانه ای، اقدام به آموزش نکات کلیدی نرم افزار Sketchup می کند، که بیش از ۷ ساعت آموزش تصویری و چندرسانه ای است. این محصول دارای مجوز از وزارت ارشاد به شماره ۶۸۳۱۲۲۵۶ می باشد که بدون محدودیت در نصب و اجرا است که هر اندازه که فکر می کنید باید از آن استفاده کنید، قادر به انجام این کار هستید. علاوه بر آن این بسته حاوی آخرین نسخه از خود نرم افزار Sketchup هم می باشد. پس از این که بسته را تحویل گرفتید، نرم افزار را نصب می کنید و سپس با آموزش های Sketchup  گام به گام پیش می روید. خواهید دید که چقدر سریع در کار خود پیشرفت می کنید.

برای خرید بسته نرم افزاری آموزش Sketchup می توانید بروی دکمه خرید کالا کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۱۱،۰۰۰ تومان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *